Pentahotel Prague během devíti měsíců přivítal přes 90 tisíc návštěvníků

Moderní a designový hotelový řetězec pentahotels se základnou v Německu, přivítal ve svém pražském hotelu, který je jedinou pobočkou v regionu CEE, rekordní počet hostů a zároveň slaví prestižní ocenění „Certificate of Excellence“ od největšího světového cestovatelského portálu Tripadvisor.com.

Foto: Pentahotel Prague

Foto: Pentahotel Prague

 

Pentahotel Prague oznámil, že během prvních devíti měsíců provozu přivítal přes 90 tisíc hostů. Nejčastěji se jednalo o návštěvníky z Německa, Velké Británie a USA. Zároveň tento originální a designový hotel získal prestižní ocenění „Certificate of Excellence” od nezávislého cestovatelského serveru Tripadvisor.com, který měsíčně využívá přes 200 miliónů turistů z celého světa.

„Certificate of Excellence” oceňuje ubytovací zařízení, restaurace a turistické atrakce, jež dlouhodobě splňují náročné požadavky cestovatelů z celého světa. Podmínkou pro udělení ocenění je například dlouhodobě pozitivní hodnocení od návštěvníků (v celkovém průměru více než čtyři body z pěti možných).

Pentahotel Prague je po necelém roce provozu 68. nejoblíbenějším pražským hotelem z celkového počtu 668, v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů se pak řadí mezi pětatřicet nejoblíbenějších míst. Svým hostům nabízí nejen originální estetický zážitek, ale také nadstandardní služby a pohostinnost. Jedinečná klubová atmosféra se snoubí s vizí světově uznávaného italského architekta a designéra Mattea Thuna.Pomyslnou „třešničkou na dortu“ je pak exkluzivní spolupráce se známými značkami Sony a Diesel. Jedinečné a přátelské prostředí hotelu je vhodné jak pro volnočasové, tak pro obchodní návštěvy.

Foto: Pentahotel Prague

Foto: Pentahotel Prague

Co se nabídky hotelů týče, Praha se řadí mezi nejsaturovanější světové trhy. O to více si ceníme toho, že se nám během pouhých čtyř měsíců podařilo předstihnout naše vlastní finanční očekávání a po necelém roce provozu jsme na základě hodnocení návštěvníků získali prestižní ocenění od celosvětově uznávaného cestovatelského portálu. Je to pro nás nejen skvělá vizitka, ale také velký závazek do budoucna,“ řekl generální manažer pentahotelu Prague Johannes Schuschu.

„Praha je naší první lokalitou v rámci regionu střední a východní Evropy a jsme nesmírně potěšeni, že jsme se na místním trhu tak rychle etablovali a pentahotel se zařadil mezi nejoblíbenější pražské hotely. V současné době provozujeme celkem 23 hotelů po celém světě. Během letošního roku plánujeme otevřít dalších pětpoboček a do roku 2020 bychom rádi měli 80 hotelů v provozu či výstavbě. Naše plány jsou poměrně ambiciózní, ale trh se pro nás vyvíjí příznivě a koncept pentahotels perfektně splňuje potřeby moderních cestovatelů,“ řekl Alastair Thomann, CEO pro Evropu.

red

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..