„Pelé-tadlo“ s přímými přenosy MS ve fotbale

Před začátkem prvního zápasu Mistrovství světa ve fotbale představilo Emirates „Pelé-tadlo“. První Boeing 777-300ER s podpisem globálního ambasadora Emirates a trojnásobného mistra světa Pelého bude přepravovat fanoušky na lince z Dubaje do Sao Paula. Na palubě nebudou chybět ani přímé přenosy fotbalových turnajů.

The first Emirates Pele-ane with its full livery

První Emirates Pelé-tadlo s novými barvami Foto: Archiv Emirates

Letadlo se 350 sedadly poznáte na první pohled, s kreativním designem speciálně vytvořeným pro Světový pohár FIFA World Cup září na ranveji. Vyzdobený trup je doplněn o viditelný podpis legendy brazilského fotbalu. Dvě další Pelé-tadla typu Boeing 777 byly představeny v den zahajovacího zápasu. Krátce poté bude představen také jeden Airbus A380. Celkem 115 Boeingů 777 z flotily Emirates, které budou dopravovat fotbalové fanoušky do Brazílie, ponese velké logo FIFA World Cup™ 2014.

Cestující, kteří budou mít to štěstí a poletí do Brazílie nebo do některé z dalších 142 destinací Emirates, získají možnost užít si fotbalový turnaj nejen na letišti, kde ve vybraných salóncích po celém světě budou moct sledovat přímé přenosy, ale také v letadlech.

Emirates' Global Ambassador Pele signs the Boeing 777-300ER

Globální ambasador Emirates Pelé podepisuje Boeing 777-300ER Foto: Archiv Emirates

V 16 letadlech bude instalována ice TV Live, která od 12. června do 13. července nabídne cestujícím možnost sledovat všech 64 zápasů živě na programu Sport 24. Připraveno bude také sedm zpravodajských kanálů, které vás budou informovat o všech vstřelených gólech.

Pokud letadlo nemá ice TV Live: Cestující mohou přesto sledovat vývoj zápasu a vstřelené góly prostřednictvím textové aktualizace na kanálech systému ice Airshow moving map. Na širokoúhlé digitální obrazovce ice budu uveden průběh zápasů v titulcích zpráv v rámci vyhrazené sekce FIFA Update.

Děti dostanou barevné boxy s občerstvením včetně kartonových vystřihovánek a stylových náramků na podporu zúčastněných týmů.

Veškeré aktivity společnosti Emirates týkající se Mistrovství světa ve fotbale budou na linkách pro cestující připraveny po celou dobu trvání turnaje. Letecká společnost očekává, že na svých každodenních letech do Rio de Janeira a São Paula přepraví během Světového poháru FIFA 2014 více než 18 000 cestujících.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..