Párty sv. Patrika v Jurys Inn Prague

Hotel Jurys Inn Prague uspořádal ve čtvrtek 14. března již tradiční oslavu sv. Patrika pro své firemní zákazníky. Každoroční konání oslav úzce souvisí s irským původem hotelového řetězce Jurys Inn.

Foto: Jurys Inn

Na úvod večera velvyslanec Irské republiky J. E. pan Charles Sheehan připomněl historii tohoto nejvýznamnějšího irského svátku a taktéž provázanost české a irské ekonomiky.

Generální ředitel hotelu Jurys Inn Prague Tomáš Nesvorný informoval přítomné hosty o budoucích plánech celkové rekonstrukce hotelu, která by měla být zahájena na konci roku, a zmínil taktéž i plánovanou přístavbu, která by měla do dvou až tří let rozšířit hotel zhruba o 50 pokojů a nové konferenční centrum.

Během večera měli hosté možnost ochutnat speciální irské menu a tematické koktejly, pro poslech i k tanci hrála živá kapela Partyleaders a došlo i na představení tradičních irských tanců v podání taneční skupiny Coiscéim.

Pro návštěvníky byla též připravena hodnotná tombola s pobytovými poukazy do evropských hotelů sítě Jurys Inn a Leonardo Hotel Group, dále vouchery na večeři v hostitelském pražském hotelu a filmové tituly na Blu-ray discích věnované společností Bontonfim. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Jurys Inn Prague disponuje 214 prostornými pokoji, konferenčními místnostmi až pro 160 osob a moderní restaurací Bistro. Výborná dostupnost je zajištěna umístěním hotelu přímo u stanice metra Florenc (10 minut pěšky na náměstí Republiky, 30 minut taxi na Letiště Václava Havla).

Hotelový řetězec Jurys Inn v současnosti disponuje více než 36 hotely v Anglii, Irsku a jedním hotelem v České republice. Je členem skupiny Leonardo Hotels Group, která je dceřinou společností Fattal Hotels, jež provozuje přes 160 hotelů v 16 zemích světa.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..