DopravaMěsta & regiony ČRPartnerská sekceZprávy

Pardubické letiště spustilo online prodej letenek

Partnerský článek

Pardubické letiště od listopadu nabízí na svém webu online prodej letenek do celého světa. Je to první konkrétní krok ve spolupráci provozovatele pardubického civilního letiště společností East Bohemian Airport a společnosti Travel Alliance, na níž se obě strany dohodly letos v září.

Foto: archiv Letiště Pardubice
Foto: archiv Letiště Pardubice

„Je to další z obchodních aktivit, kterými doplňujeme leteckou činnost naší společnosti. Chceme poskytnout našim klientům co největší komfort cestování. Nákup letenky přes internet je pohodlný, šetří čas i peníze. Navíc, z Pardubic je nově možno použít aerotaxi, tedy dostat se rychle i na vzdálenější místo odletu, což asi ocení zejména byznysmeni,“ uvedla ředitelka Mezinárodního letiště Pardubice Hana Šmejkalová.

Letenky bude letiště nabízet na webu www.airport-pardubice.cz, pro službu využije online nástroje OK TOURS, která je členem Travel Alliance. Podobně jako u jiných společností nabízejících online prodej letenek si bude moci klient na webu letiště vyhledat spoje z kteréhokoli mezinárodního letiště do zvolené destinace v termínu, který mu vyhovuje a vybrat si pak letenku podle svých představ.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button