Paradis Hotel & Golf Club nabízí luxusní rodinnou dovolenou

Partnerský článek

Pokud hledáte luxusní rodinnou dovolenou na Mauriciu, pak tou správnou volbou je Paradis Hotel & Golf Club na jihozápadním cípu ostrova. Jedná se o pětihvězdičkový resort, který je součástí prestižního hotelového řetězce Beachcomber. Je rozprostřen na polo­ostrově Le Morne ve stínu kultovní hory stejnojmenného jména, obklopen sedmi kilometry bělostných pláží a největší lagunou na ostrově.

Foto: Beachcomber Hotels

Foto: Beachcomber Hotels

Resort nabízí vynikající ubytování v pokojích různých kategorií, v apartmánech a vilách s výhledem buď na oceán, či tropickou zahradu, pokoje jsou nadstandardně vybaveny a elegantně zařízeny. Hostům poskytují dostatečné zázemí a soukromí. Resort je ideální pro rodiny s dětmi, disponuje pestrým výběrem sportovního vyžití, na své si přijdou milovníci aktivní dovolené a je rájem golfistů. Pro ně je k dispozici téměř šestikilometrové 18jamkové hřiště a další tři v okolí. Paradis má také golfovou akademi jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče golfu. Golfoví začátečníci si určitě užijí příjemnou atmosféru golfového klubu s klubovnou, obchodem s golfovým vybavením, bistrem a tréninkovými prostorami.

Foto: Beachcomber Hotels

Foto: Beachcomber Hotels

Po sportovním vyžití vyzkoušejte Spa by Clarins, které poskytuje ideální prostředí pro uklidnění těla i mysli. Resort nabízí čtyři hotelové restaurace, další čtyři jsou v sousedním resortu Dinarobin, které hýří kulinárními zážitky, a tak je bezpochyby z čeho vybírat.

Resort svým hostům také nabízí volitelný balíček s názvem „Full Board Plus Package“, který zahrnuje obědy a vybrané nápoje po celý den.

Hotel Paradis sousedí se sesterským resortem Dinarobin stejné kategorie. Obě střediska se dělí o své zázemí a pro hosty vytvořily nepopiratelně jednu z největších atrakcí na ostrově z hlediska kvality a rozmanitosti.

Více informací o hotelech skupiny Beachcomber najdete na: www.beachcomber-hotels.com, tel.: 0049 89 6298490, e-mail: info@beachcomber.de, www.facebook.com/BeachcomberHotelstwitter.com/Beachcomber.

[wzslider autoplay=“true“]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..