Oslavy 100. výročí Hilton Wordwide

Před 100 lety koupil Conrad Hilton svůj první hotel, the Mobley Hotel v Texasu. Dnes společnost Hilton Worldwide provozuje 5700 hotelů ve 113 zemích světa a již sto let šíří na zemi teplo a světlo pohostinnosti. Ve všech hotelích z portfolia Hilton Worldwide po celém světě včetně pražských hotelů Hilton probíhaly jedinečné aktivity a oslavy, které vyvrcholily 31. května.

Foto: Hilton

Při této příležitosti si všichni připomněli důležitost iniciativy společnosti Hilton Worldwide – „Hilton Effect“ (volně přeloženo – vliv společnosti Hilton). Hilton Effect lze definovat jako globální dopad, který mění svět pozitivním směrem a ovlivňuje životy miliardy lidí a tisíce komunit. Ať už se jedná o otevírání nových cestovních trhů, sbližování lidí a kultur či rozšiřování obzorů a příležitostí.

V rámci oslav pražské hotely Hilton vyzdvihly svůj přínos Praze. Vynikající pracovní tým utváří jedinečnou atmosféru a zážitky nejen pro hosty, ale také pro partnery a celé město.

Pražské hotely Hilton si vybudovaly rozsáhlý program společenské odpovědnosti, který členům týmu umožňuje zapojit se do dobročinných iniciativ. Při příležitosti 100. výročí se v hotelu Hilton Prague konal bleší trh, díky kterému se vybralo 57 000 Kč na dětské hřiště do ženské věznice Velké Přílepy. Hilton Prague Old Town pomohl plnit tajná přání seniorům v aukci Moje Velké přání, během které se vybralo 160 000 Kč.

Foto: Hilton

Během výročí mohli hosté ochutnat některé pochutiny z tzv. „Hilton Firsts“. Pojmem Hilton Firsts se označují produkty a služby, které spatřily světlo světa právě v některém z hotelů Hilton. Pražské hotely Hilton nabídly hostům ochutnávku koktejlu piña colada, který byl poprvé namíchán v 50. letech v hotelu Caribe Hilton San Juan v Portoriku, klasického Martini koktejlu, který byl jako první namíchán ve Waldorf Astoria New York koncem 19. století nebo dortu red velvet poprvé prezentovaného ve 30. letech v tomtéž hotelu.

Foto: Hilton

Další důležitou součástí iniciativy Hilton Effect je udržitelnost, proto se členové týmu včetně provozního viceprezidenta společnosti Hilton Worldwide pro kontinentální Evropu Christiana Muhra a generálního ředitele hotelu Hilton Prague Michaela Speckinga převlékli do pracovních overalů, aby vyčistili a vymalovali severní terasu u nábřeží Vltavy.

Foto: Hilton

Jako poděkování týmu za skvěle odváděnou práci připravilo vedení pražských hotelů Hilton několik aktivit za odměnu. Od speciálních snídaní, obědů, ocenění přes tombolu, rozdávání dortů a dortíků až po završení v podobě páteční rodinné BBQ párty na terase hotelu Hilton Prague, kde byl rozkrojen desetipatrový dort skrývající v každém patře významné milníky společnosti Hilton Worldwide.

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..