Oslavte Den turistických informačních center s Prague City Tourism

Ve čtvrtek 24. 10. máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si práci v turistickém informačním středisku v centru Prahy, zúčastnit se zábavného kvízu a odnést si sladkou odměnu. Přijďte mezi 9:00 a 19:00 do informačního centra Prague City Tourism Na Můstku na adrese Rytířská 12.

Foto: Prague City Tourism

V rámci Dne turistických informačních center se dozvíte, co obnáší práce s návštěvníky na jedné z turisticky nejvytíženějších tras v metropoli, naši zaměstnanci vám vše ukážou a podělí se s vámi i o zábavné historky z praxe. Pro účastníky je rovněž připraven kvíz spojený s krátkou procházkou po okolí, kvíz je dostupný v českém i v anglickém jazyce. Akce je vhodná i pro děti.

Informační centra Prague City Tourism v loňském roce vyřídila přes 1 600 000 dotazů, pravidelně se umisťují na prvních příčkách ankety Informační centrum roku v kraji. V zájmu zkvalitňování služeb se naši zaměstnanci pravidelně účastní řady seminářů, přednášek a školení, tyto aktivity přinášejí velmi pozitivní výsledky, jak ukazuje například nedávný mystery shopping, kdy celkový index spokojenosti dosáhl 92 %.

Den TIC 2019 je pořádaný v rámci Světového dne pro rozvoj informací ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky www.aticcr.cz.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..