Partnerská sekceZprávy

Oslava sv. Patrika v hotelu Jurys Inn

Partnerský článek

Pražský čtyřhvězdičkový hotel Jurys Inn uspořádal ve čtvrtek 23. března každoroční oslavu sv. Patrika pro své firemní zákazníky. Návštěvníci této velkolepé akce měli možnost ochutnat speciální irské menu a tematické koktejly. Celým večerem provázela živá kapela a nechybělo ani vystoupení tradičních irských tanečníků.

Foto: hotel Jurys Inn

Akce vyvrcholila tombolou o pobytové vouchery do sesterských hotelů v Anglii a Irsku. Hlavní cena šťastnému výherci umožní ubytování pro 2 osoby v hotelu Jurys Inn v Dublinu včetně 2 zpátečních letenek, které do tomboly štědře věnovala společnost KLM. Jako čestný host přijal pozvání velvyslanec Irska v České republice, Jeho Excelence Charles Sheehan.

Irský hotelový řetězec Jurys Inn v současnosti zahrnuje přes 40 hotelů v Anglii, Irsku a jeden hotel v České republice.

Hotel Jurys Inn Prague disponuje 214 prostornými pokoji, konferenčními místnostmi až pro 160 osob a moderní restaurací Bistro. Lokalita u stanice metra Florenc (10 min. pěšky na náměstí Republiky, 30 min. taxi na Letiště Václava Havla).

Hotel poskytuje přátelský, efektivní a osobní servis šitý na míru, jehož cílem je maximální spokojenost hostů. V nedávné době proběhly rozsáhlé renovace lobby a restaurace, přičemž nejvýraznější investicí se stala kompletní výměna postelí, zdravotních matrací a lůžkovin „Made in Germany“. Ke konci minulého roku došlo ke změně pojetí restaurace na nový Bistro koncept s možností obědových menu. V neposlední řadě hotel představil novou vyšší kategorii premiových pokojů a navýšení rychlosti bezplatné Wi-Fi.

Fotogalerie:

[wzslider]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button