Ortler Arena: nezapomenutelné zimní prázdniny

Ortler Skiarena umožňuje lyžování v patnácti střediscích na jeden skipas a nabízí celkem 330 kilometrů sjezdových tratí.

Zdroj: suedtirolerland.it/EMS/Peer

Oblast Ortler Skiarena zastřešuje celkem 15 lyžařských oblastí, z nichž 14 leží v západní části Jižního Tyrolska a jedno ve švýcarském kantonu Graubünden. Nadmořská výška celé oblasti sahá od 1500 do 3200 m n. m. a zahrnuje dva ledovce, Sulden a Schnalstal.

Pestrá skladba sjezdovek je vhodná pro lyžující rodiny a potěší i sportovce. A celá oblast nadchne každého, kdo chce prožít příjemnou zimní dovolenou na horách.

Součástí Ortler Skiarena jsou tyto resorty (v závorce je vždy uvedena oblast): Watles (Vinschgau), Schnalstal (Meraner Land), Schöneben (Vinschgau), Minschuns (Graubünden, Švýcarsko), Pfelders (Meraner Land), Schwemmalm (Meraner Land), Vigiljoch (Meraner Land), Trafoi am Ortler (Vinschgau), Rosskopf (Eisacktal),
Reinswald (Südtirols Süden), Meran 2000 (Meraner Land), Sulden am Ortler (Vinschgau), Rittner Horn (Südtirols Süden), Haideralm (Vinschgau) a nově také Ladurns (Eisacktal).

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představujeme Jižní Tyrolsko.

 

Autor Petr Bílek (Články)


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..