Orea Hotel Voroněž otevírá nejmodernější kongresový sál v Brně

Partnerský článek

Hotelová síť Orea Hotels & Resorts prochází modernizací. Jedním z nejvýznamnějších počinů letošního roku je kompletní rekonstrukce kongresového sálu v brněnském Orea Hotelu Voroněž, která přinesla Brnu jeden z nejmodernějších sálů v republice. Zrekonstruovaný sál je otevřen od 1. září a nabízí firmám a návštěvníkům prostory doslova nabité designem a technikou budoucnosti.

Vizualizace sálu. Archiv hotelu

Dvouměsíční rekonstrukce probíhala od 1. července do 31. srpna a byla navržena architektonickým ateliérem Ortogonal. „Sál s kapacitou až pro 700 osob prošel celkovou přeměnou a stal se jedním z nejmodernějších v České republice. Z původního sálu zůstaly zachovány pouze obvodové stěny. Zbrusu nový kongresový sál tak bude disponovat novou audio a video technikou, osvětlením, designovým nábytkem i vzduchotechnikou,“ informuje ředitel Orea Hotels & Resorts Gorjan Lazarov. Rekonstrukce byla pojata velkoryse a jedním z jejích přínosů je i možnost vjezdu pro automobily přímo do sálu, což ještě rozšíří možnosti jeho využití pro nevšední akce či prezentace.

Vedle prostoru samotného bude hrát hlavní roli technika a design. „Na přání klienta lze do posledního detailu nastavit nasvícení sálu, projekce výkonnými projektory může probíhat na více místech současně, samozřejmostí je nejmodernější ozvučení. Sál lze také využívat jako stavebnici, protože ho lze rozdělit až do tří variabilních sekcí,“ sděluje Lazarov a dodává: „Sál slouží jako multifunkční prostor, který je vhodný nejen pro velké mezinárodní konference. Díky své variabilitě ho lze dále využít na různé workshopy, výstavy, ale i významné společenské události, jako jsou plesy, velké firemní večírky a galavečery.“

Každý rok se v kongresovém sále Orea hotelu Voroněž koná několik významných akcí. Velmi populární je gastronomická akce s názvem „Plody a ryby moří a oceánů“, během které mohou návštěvníci ochutnat speciality z ryb, které nejsou běžně v restauracích k dostání. Dále se zde koná „Brněnský galavečer“, kterého se účastní političtí představitelé Brna a kraje, ale i významní podnikatelé. Nechybí ani soutěž pivovarů PIVEX a soutěž vín Vinum Juvenale.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..