Partnerská sekceZprávy

Okružní plavby do exotických destinací s delegátem jsou v CK ORBIS LINK stále populárnější

Partnerský článek

V posledních letech zaznamenáváme vzrůstající zájem o plavby s delegátem CK v Indickém oceánu, Karibiku, Asii a o plavby z Dubaje.

Foto: Jana Hunterová
Foto: Jana Hunterová

Většina těchto klientů je přitom velmi dobře jazykově vybavena a často jsou to i samostatní a zkušení cestovatelé s delšími pobyty v exotice. Co tedy láká tyto klienty na plavbu v exotické destinaci v rámci organizované skupiny a proč rádi využívají služeb českých delegátů?

Jednou z odpovědí je, že delegát na lodi má trasu i výlety organizované lodní společností dobře prostudované, ke všem navštíveným zastávkám má připravené informace v češtině, a klientovi tak odpadá starost o detailní přípravu před cestou. Delegát má tipy na organizované výlety s průvodcem, zná oblíbenou prohlídkovou trasu v přístavu nebo dopravu na pláž a může pasažérům doporučit, kam se samostatně vydat na pevnině. Nejenom klienti neovládající cizí řeč ocení v mezích možností přeložené lodní noviny a jídelní lístky k večeřím o pěti chodech. Český delegát je na lodi pasažérům k dispozici každý den v pravidelných časech a pomáhá s řešením každodenních situací. V případě nutnosti jsou naši delegáti na lodi k dispozici na telefonu, a to i díky aplikacím lodních společností, umožňujícím komunikovat mezi sebou pomocí chytrých telefonů v rámci uzavřené skupiny na lodi.

Skupina našich turistů v cizině tak s delegátem tvoří ostrůvek jistoty v poznávané exotice a v neznámém prostředí výletní zaoceánské lodi. Díky tomu mělo mnoho našich klientů možnost poznat podobně smýšlející osoby, a to za příznivých okolností – v příjemném prostředí komfortní lodi a při chutném jídle. Mnoho našich klientů oceňuje okružní plavbu jako ochutnávku zemí či ostrovů v dané oblasti, pak si mohou lépe vybírat místa, do kterých se budou vracet. Někdy sám sebe člověk překvapí, například při plavbě z Miami do západního Karibiku jsem očekávala, že mé srdce si získá Mexiko, ale překvapivě si vybralo Honduras, okouzleno jízdou po laně v džungli a přátelskými opicemi. Stejně tak i při plavbě Indickým oceánem jsem oproti předpokladu dala přednost ostrovu Réunion před Madagaskarem a Seychelami.

Poznávání nových dalekých krajů ovlivňují samozřejmě naše sympatie k navštíveným zemím a kulturám a dále situace, kterým jsme při cestování vystaveni. Zaoceánská loď umožní za dva týdny velmi pohodlným způsobem navštívit celou řadu pro nás exotických zemí a ostrovů. Sdílení zážitků v milé společnosti skupiny na lodi cestovatelské zkušenosti umocňuje a často tak vznikají přátelství na dlouhá léta i další cestování. Naprostou převahu našich klientů tvoří přírodu a cestování milující lidé, kteří ocení komfort a profesionální služby na lodi, romantiku cestování po moři i českého delegáta. Prodejcům rádi poskytneme naše služby s erudicí v oboru námořního cestování, na který se specializujeme již 18 let.

Blanka Müllerová

jednatelka společnosti Orbis Link

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button