Okružní plavby do exotických destinací s delegátem jsou v CK ORBIS LINK stále populárnější

Partnerský článek

V posledních letech zaznamenáváme vzrůstající zájem o plavby s delegátem CK v Indickém oceánu, Karibiku, Asii a o plavby z Dubaje.

Foto: Jana Hunterová

Foto: Jana Hunterová

Většina těchto klientů je přitom velmi dobře jazykově vybavena a často jsou to i samostatní a zkušení cestovatelé s delšími pobyty v exotice. Co tedy láká tyto klienty na plavbu v exotické destinaci v rámci organizované skupiny a proč rádi využívají služeb českých delegátů?

Jednou z odpovědí je, že delegát na lodi má trasu i výlety organizované lodní společností dobře prostudované, ke všem navštíveným zastávkám má připravené informace v češtině, a klientovi tak odpadá starost o detailní přípravu před cestou. Delegát má tipy na organizované výlety s průvodcem, zná oblíbenou prohlídkovou trasu v přístavu nebo dopravu na pláž a může pasažérům doporučit, kam se samostatně vydat na pevnině. Nejenom klienti neovládající cizí řeč ocení v mezích možností přeložené lodní noviny a jídelní lístky k večeřím o pěti chodech. Český delegát je na lodi pasažérům k dispozici každý den v pravidelných časech a pomáhá s řešením každodenních situací. V případě nutnosti jsou naši delegáti na lodi k dispozici na telefonu, a to i díky aplikacím lodních společností, umožňujícím komunikovat mezi sebou pomocí chytrých telefonů v rámci uzavřené skupiny na lodi.

Skupina našich turistů v cizině tak s delegátem tvoří ostrůvek jistoty v poznávané exotice a v neznámém prostředí výletní zaoceánské lodi. Díky tomu mělo mnoho našich klientů možnost poznat podobně smýšlející osoby, a to za příznivých okolností – v příjemném prostředí komfortní lodi a při chutném jídle. Mnoho našich klientů oceňuje okružní plavbu jako ochutnávku zemí či ostrovů v dané oblasti, pak si mohou lépe vybírat místa, do kterých se budou vracet. Někdy sám sebe člověk překvapí, například při plavbě z Miami do západního Karibiku jsem očekávala, že mé srdce si získá Mexiko, ale překvapivě si vybralo Honduras, okouzleno jízdou po laně v džungli a přátelskými opicemi. Stejně tak i při plavbě Indickým oceánem jsem oproti předpokladu dala přednost ostrovu Réunion před Madagaskarem a Seychelami.

Poznávání nových dalekých krajů ovlivňují samozřejmě naše sympatie k navštíveným zemím a kulturám a dále situace, kterým jsme při cestování vystaveni. Zaoceánská loď umožní za dva týdny velmi pohodlným způsobem navštívit celou řadu pro nás exotických zemí a ostrovů. Sdílení zážitků v milé společnosti skupiny na lodi cestovatelské zkušenosti umocňuje a často tak vznikají přátelství na dlouhá léta i další cestování. Naprostou převahu našich klientů tvoří přírodu a cestování milující lidé, kteří ocení komfort a profesionální služby na lodi, romantiku cestování po moři i českého delegáta. Prodejcům rádi poskytneme naše služby s erudicí v oboru námořního cestování, na který se specializujeme již 18 let.

Blanka Müllerová

jednatelka společnosti Orbis Link

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..