ODIEN Group kupuje luxusní hotelový resort v Chorvatsku

ODIEN Group, majoritní akcionář cestovní kanceláře Čedok, kupuje luxusní hotel Grand Hotel Lav ***** a přístav Grand Marina v chorvatském Splitu.

Foto: archiv Odien Group

Foto: archiv Odien Group

Grand Hotel Lav se nachází na pláži ve Splitu a je největším 5hvězdičkovým rekreačním komplexem s vlastním přístavem v Chorvatsku. Resort má 800 metrů pláží a promenád a kapacita hotelu je 381 pokojů a suit. Součástí hotelu jsou jedny z největších konferenčních prostor v Chorvatsku (2500 m2). Přístav pro jachty a čluny Grand Marina Lav nabízí kotviště pro 75 lodí. V budoucnu umožní kotvit i jachtám až do délky 50 m. Hotelové lázně a wellness jsou považovány za jedny z nejlepších dalmatských zdravotních a lázeňských zařízení.

Kvalitu hotelu podtrhuje to, že je provozován pod značkou Le Méridien, jež patří jedné z předních hotelových a zábavních společností Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc.

Šéf skupiny Odien Group Michael Saran k tomu uvádí: „Jsme rádi, že jsme získali jedinečnou a stěžejní nemovitost na pobřeží Jaderského moře. Prostřednictvím našich investic v odvětví cestovního ruchu jsme si vědomi, že turistická popularita Chorvatska a zejména Splitu roste. Nadále budeme sledovat další investiční příležitosti v tomto regionu.“ Výkonný ředitel společnosti Heta Asset Resolution AG, od které hotelový komplex s přístavem Odien koupil, Sebastian Prinz von ­Schoenaich-Carolath, k tomu dodává: „Prodej tohoto velkého hotelového komplexu je dalším důležitým krokem v našem úsilí, které chceme uzavřít do konce roku 2020. Odien Group předložil nejlepší nabídku.“

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..