Zprávy

Odemkněte si Kypr jedním klikem, vyzývá nový turistický web

Pro náročné turisty se otevřel portál My Cyprus Insider, který jde pod povrch a nabízí články s tipy od turistů, ale především od místních obyvatel. Unikátnost projektu potvrzuje i vysoký zájem veřejnosti z celého světa. Od spuštění v polovině února 2015 registruje portál více jak 120 000 zobrazení s více než 14 000 odběrateli newsletterů.

Foto: Archiv mycyprusinsider.com
Foto: Archiv mycyprusinsider.com

„Nejedná se o klasickou platformu popisů atrakcí ostrova. Naše webové stránky byly vytvořeny s cílem poskytnout čtenářům skutečně zasvěcené informace o všech aspektech zdejšího života, který by se za krátkou dovolenou jen tak nedozvěděli. Průběžně aktualizujeme stránky nejžhavějšími trendy, nejpopulárnějšími místy, vybíráme top aktuální dění, aby turisté svůj čas strávili na ostrově tak inspirativně a plnohodnotně, jak jen je to možné,“ uvedl Zoe Christodoulides, Editor webu My Cyprus Insider. Stránku vytvořila a spravuje komunikační agentura Action Global Communications.

Portál může být alternativní cestou pro všechny profesionály zajímající se o nejaktuálnější dění, perličky a turistické atrakce Kypru.

Více o Kypru hledejte na mycyprusinsider.com.

 

lp

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button