Odborné workshopy SOCR ČR zdarma

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR připravil čtyři workshopy na aktuální a žádaná témata pracovněprávní problematiky a komunikačních dovedností. Workshopy jsou zpracovány pro členy SOCR ČR a uzpůsobeny na míru jejich potřebám. Veškerá obecná problematika je proto vztažena na oblast obchodu a cestovního ruchu a zahrnuje konkrétní řešení problémů z oborové praxe.

Zdroj: socialnidialog.socr.cz

Zdroj: socialnidialog.socr.cz

Workshopy se konají v šesti městech (Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové a Liberec) a jsou zdarma. Moderovat budou specialisté na danou problematiku v oboru (JUDr. Jiří Navrátil, JUDr. Saša Navrátilová, Ing. Helena Cetlová). Konání stejných akcí ve více městech nabízí získání stejných poznatků v rámci sítě bez nutnosti vzdálenějších cest.

Workshopy budou zaměřeny na pracovněprávní vztahy v praxi (tématem workshopu budou především změny pracovního práva v souvislosti s novým občanským zákoníkem a dopady doprovodného zákona do oblasti pracovněprávních vztahů), na legislativu pracovního práva (workshop bude zaměřen na přehled legislativy, její aktuální znění a očekávané aktualizace. Hlavní pozornost bude věnována ochraně osobních údajů a povinnostem s ní spojenými, na komunikaci v týmu (vztahy v podnikových týmech, především na zásady komunikace ve vztahu nadřízený – podřízený), na zásady sociálního dialogu (cílem vzdělávacího workshopu bude seznámit jeho posluchače s hlavními zásadami a přínosy sociálního dialogu s důrazem na praktické využití).

Na workshopy se lze jednoduše přihlásit přes webové stránky, kde naleznete aktuální termíny pro všechna města zde.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..