DopravaZprávy

Od poloviny srpna novou denní linkou do Německa, Rakouska a Švýcarska

Společnost Nobless Line, která již nyní provozuje každodenní autobusové spojení svými luxusními patrovými autobusy od 16. srpna 2018 spouští novou linku do Německa, Rakouska a Švýcarska.

Foto: Nobless Line

Dvakrát týdně bude z Prahy a Plzně odjíždět zcela nový speciálně upravený patrový autobus do německého Mnichova, rakouského Bregenzu a především do švýcarských měst Sankt Gallen, Curych a Lucern. Tento luxusní autobus s označením Exclusive Class je konfigurován s rozložením sedadel 2+1, což je unikát v celé Evropě. Na délce 14 metrů tak nabídne pouhých 36 míst (oproti 52 v Nobless Class či 63 u jiných dopravců). Cestující se tak mohou těšit na ještě více prostoru nejen na nohy, ale také na ramena. Speciálně upravená kožená sedadla jsou nově vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy a část sedadel v autobuse navíc také vyhříváním sedadel, což ocení cestující především v zimních měsících. Standardem u autobusů společnosti Nobless Line je již restaurace v přízemí autobusu, kde se cestující mohou během jízdy občerstvit, ale také luxusní prostorná toaleta s teplou tekoucí vodou.

Mezi nabízenými službami nebude chybět přeprava všech standardních zavazadel zdarma, zapůjčení přikrývek či tabletů, pestrá nabídka horkých nápojů zdarma či svačinové balíčky obsahující nejen čerstvé ovoce dle denní nabídky. Nově bude v tomto autobuse stabilní wifi připojení k internetu na celé trase.

Tato denní linka, která doplní aktuální noční spoje společnosti Nobless Line mezi Prahou a Bernem, bude jezdit dvakrát týdně ve směru do Švýcarska (čtvrtek a neděle) a dvakrát týdně ze Švýcarska (pátek a pondělí). Možnost rezervace a více informací naleznete na www.noblessline.cz.

Newsroom TTG

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button