Zprávy

Gastro výlet: Rakouský galavečer provedl novináře regiony

Rakouský galavečer provedl 24. dubna novináře po regionech Rakouska v Restaurantu gurmánského paláce Julius Meinl v Praze.

Zdroj: Österreich Werbung
Zdroj: Österreich Werbung

Na stole se postupně představily Korutany, Vorarlbersko, Burgenland, Salcburk a Tyrolsko. Každý chod návštěvníky přenesl do jiného regionu. Se sýrovým předkrmem představila Andrea Masal novinky z Vorarlberska: aktivní programy Noc v horách pod oblohou plnou hvězd, Stolování v Bregenzském lese či turistiku spojenou se snídaní v horách. S polévkou a Katarzynou Gaczorek jsme se podívali do Tyrolska na 403 m visutý most Reutte, turistický okruh Petra Habelera i cyklistické stezky, se kterými se zhoupnete na kole přes celé Tyrolsko.

Zdroj: Österreich Werbung
Andrea Minnich zve do Salcburku Zdroj: Österreich Werbung

Lada Prantner zvala na Alpsko-jadranskou cyklostezku ze Salcburku až k moři a na dovolenou u teplých jezer. Michaela Fischbach představila dovolenou u vody a na kole u Neziderského jezera. S Andreou Minnich jsme navštívili Salcburk, kde se otevírá DomQuar tier a velkou událostí bude oslava 150. výročí narození Richarda Strausse na Salcburském festivalu 2014.

Zdroj: Österreich Werbung
Zdroj: Österreich Werbung

 

lp

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button