O propagaci Malty se nově stará Travel Advance

Přilákat více českých návštěvníků na Maltu bude mít nově za úkol společnost Travel Advance, která se stala vítězem mezinárodního tendru, pořádaného Maltským úřadem pro turismus. V Praze sídlící společnost už se v Česku a dalších zemích stará mimo jiné o propagaci Dubaje. Maltu bude mít na starost i na Slovensku a v Polsku.

Hlavním úkolem nově vybrané agentury bude představit české cestující veřejnosti to nejlepší, co maltské souostroví nabízí, od přírodních krás přes kulturu až po gastronomii. Pokračovat chce i v prezentaci Malty jako ideální destinace pro anglické jazykové pobyty pro všechny věkové skupiny a zaměří se i na sportovní, svatební či církevní turistiku.

Tým Travel Advance chce ukazovat výhody pobytů na Maltě i mimo hlavní letní sezonu, kdy díky středomořskému klimatu na souostroví stále panuje příjemné počasí s mírnými zimami a 300 dny slunečního svitu.

Kromě mladých lidí a rodin s dětmi tak chce cílit třeba i na seniory, pro něž by mohly být lákadlem i ceny, které jsou na Maltě prakticky stejné jako v České republice.

„Velmi si vážíme důvěry maltské vládní turistické agentury. Věřím, že jsme v tendru uspěli i díky ukázce naší dobré práce pro rozličné destinace a soukromé klienty z oblasti turismu,“ uvedl Paddington Tucker, majitel Travel Advance.

„Vítáme Travel Advance do naší rozsáhlé zámořské sítě a těšíme se na úspěšnou spolupráci, která posune Maltu na českém trhu na další úroveň,“ uvedl Carlo Micallef, Chief Marketing Officer maltské turistické agentury.

Agentura bude k marketingové propagaci využívat většiny média typů, PR komunikaci, influencery i pravidelná školení prodejců cestovních kanceláří a agentur. Klíčovým reprezentantem v Česku bude Kristýna Gottwaldová, působící v pražské kanceláři Travel Advance.

Travel Advance (zal. 2008)
Mezinárodní společnost sídlící v Praze patří k nejrychleji rostoucím organizacím v oblasti destinačního marketingu ve střední a východní Evropě. Od roku 2016 reprezentuje Dubajský úřad pro turismus v Česku, Polsku, Maďarsku a Rumunsku. K jejím klientům patří i několik hotelů, soukromých lodží a servisních turistických organizací v různých částech Afriky. Od konce roku 2018 řídí také komunikaci Malty v Česku, Slovensku a Polsku.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..