LidéZprávy

Novým tiskovým mluvčím Blue Style je Václav Nekvapil

Cestovní kancelář Blue Style hlásí změnu na pozici tiskového mluvčího. Novým mluvčím se stává Václav Nekvapil, který ve funkci střídá dosavadního Františka Vorla, který odešel do společnosti Nemocnice České Budějovice a.s.

Foto: archiv Blue Style

„Od změny na postu tiskového mluvčího si slibujeme větší progresi na poli komunikace s médii. Věříme, že se nám díky tomu podaří zpřístupnit atraktivní témata z oblasti cestovního ruchu širšímu okruhu potencionálních klientů. Blue Style oslaví letos v létě již svoji jubilejní 20. sezónu a posílení našeho týmu o zkušeného novináře vnímám jako velkou podporu,“ uvedla Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, k.s.

Novinář Václav Nekvapil v minulosti působil například v deníku Aha! a nyní přichází ze společenského týdeníku Sedmička, jednoho z nejprodávanějších magazínů u nás. „Po takřka pěti letech práce dozrál čas ke změně a jsem přesvědčený, že na pozici tiskového mluvčího CK Blue Style se mi podaří zúročit všechny dosavadní vědomosti a zkušenosti z novinářské branže,“ uvedl Nekvapil, který má na svém kontě více jak patnáctiletou novinářskou praxi a devatenáct knih.

Newsroom TTG

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button