Novým ředitelem hotelů Krčínův dům, Leonardo a Latrán v Českém Krumlově se stal Petr Zemek

Novou posilou společnosti Mactra, s.r.o., která v Českém Krumlově provozuje hotely Krčínův dům s restaurací Jakub, hotel Leonardo a nově i hotel Latrán, se stal Petr Zemek, který převezme pozici ředitele hotelů firmy.

Petr_Zemek

Petr Zemek získal bohaté zkušenosti v oboru během zahraničního působení v Rakousku. Například jako head chef v restauraci Salut a Salut im Garten ve Vídni a dále pak během svého pobytu ve Velké Británii, kde pracoval jako food and beverage manager v hotelech University of Cambridge – Riverside či Royal Cambridge Hotel. Do Českého Krumlova se místní rodák vrací z pozice food and beverage managera hotelu Paříž v Praze, kde pracoval pět let.

„Během svého působení v zahraničí jsem se naučil inovativnímu přístupu k zákazníkům, který v našich končinách stále není samozřejmostí. Věřím, že se mi podaří úspěšně zužitkovat znalosti nabyté během mé velmi zajímavé praxe,“ uvádí ke svému nástupu Petr Zemek. Prvním krokem, který má v plánu ve své nové funkci podniknout, je otevření nové restaurace Depo a první štrůdlárna Café Štrůdl. Oba zmíněné podniky budou součástí hotelu Latrán a jejich otevření je plánováno na duben letošního roku.

Petr Zemek vystudoval Integrovanou školu cestovního ruchu v Českých Budějovicích, na Wien Universität získal certifikát z německého jazyka a v Anglii na Anglia Ruskin University v Cambridge pak certifikát z jazyka anglického. Petr Zemek je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky náleží vše kolem gastronomie. Ve volných chvílích rád sportuje, konkrétně se věnuje tenisu, jízdě na koni, plavání a volejbalu. Mezi jeho oblíbené činnosti patří i cestování.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..