DopravaZprávy

Novým evropským uzlem v síti Singapore Airlines je Düsseldorf

Düsseldorf se stal třetím německým městem v letové síti Singapore Airlines s příletem linky SQ338 ze Singapuru v pátek 22. července. Nová linka bude operována letounem nejnovější generace A350-900, letový park Singapore Airlines čítá již 4 tyto nové stroje a dalších 63 letadel je objednaných.

Foto: Singapure Airlines
Foto: Singapore Airlines

První cestující na letu Singapur – Düsseldorf přivítali Singapore Airlines ve čtvrtek 21. 7.  Odlet ze Singapuru ve 23:30 místního času s příletem do Düsseldorfu 22. 7.v 06:30 ráno po téměř 13 hodinách non-stop letu.

Düsseldorf bude dopravce operovat 3x týdně (ze Singapuru pondělí, čtvrtek, sobota / z Düsseldorfu úterý, pátek, neděle) a připojí se tak k již frekventovaným německým uzlům jakými jsou Mnichov a Frankfurt.

S pokročilou technologií a vynikající provozní efektivností nabídne nový přírůstek do flotily aerolinií zákazníkům lepší požitek z cestování s přednostmi, jakými jsou vyšší stropy, větší okna, extra široký trup a více světla určeného ke snížení jet lag. Airbus A350-900 pojme 253 cestujících ve třech cestovních třídách. Nabízí 42 sedadel v Business Class, 24 sedadel v Premium Economy Class a 187 sedadel v ekonomické třídě. První letoun tohoto typu Singapore Airlines představilo již v březnu.

A350 bude v budoucnu tvořit klíčovou část flotily Singapore Airlines, což umožňuje zavedení nových služeb a spojení jakým bude například non-stop let Singapur – San Francisco, který dopravce plánuje od října.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button