FrancieZprávy

Novinky z Ile de France

Region obklopující Paříž chce využít digitalizace k lepšímu přijetí turistů. Jednou z novinek je  kombinace turistické nabídky a dopravy. Karta Paris RegionPass nabízí přístup k šedesátce kulturních akcí v Paříži a v Ile de France a také balíček Navigo umožňující neomezenou přepravu  hromadnými dopravními prostředky.

Fontainebleau

Tři různé nabídky budou nabídnuty turistům na podzim: doprava a plavba po Seine, doprava a výlet autokarem, doprava, plavba po Seině, turistický bus a Paris muzeum pass (60 muzeí k výběru v Ile de France během platnosti passu). Pass je 3–5denní a bude se prodávat za 69–189 eur podle zvolené možnosti. Nabízen má být od konce září v návaznosti na golfový turnaj Ryder Cup.

Web Visitparisregion.com chce inspirovat turisty k nejrůznějším návštěvám regionu. Zahrnuje  katalog památek, muzeí, výlety, programy, služby a také návrhy tématických okruhů, které mají turisty přivést mimo „vyšlapané cestičky“ a více objevovat další místa.

Další službou je zapojení 600 studentů stážistů, kteří od června do září fungují na nejznámějších turistických místech, aby informovali a pomáhali turistům. Jsou za svoji práci honorování a poznáte je podle fialových vestiček.

Marta Jedličková

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button