DopravaZprávy

Novinky ČSA: věrnostní program i spolupráce s Deutsche Bahn

České aerolinie uvedly do života novou podobu cateringu a věrnostního programu OK Plus a ve spolupráci s Deutsche Bahn i novou službu Rail & Fly.

Foto: archiv Českých aerolinií
Foto: archiv Českých aerolinií

Nová podoba cateringu z dílny Zátiší Group

České aerolinie přichystaly pro své klienty komplexní gastronomickou proměnu palubního občerstvení. Novou koncepci dostalo menu v cestovní třídě Business, jehož podobu na klíč pro ČSA vymysleli a sestavili šéfkuchaři pražských restaurací a cateringu skupiny Zátiší Group. Již od 1. června 2014 si cestující budou moci pochutnat na takových specialitách, jako je dýňová polévka či perlička se smetanovou hříbkovou omáčkou a gnocchi apod.

Nový jídelníček je navržený tak, aby odpovídal nejen denní době, ale také mezinárodní skladbě cestujících a jejich chuťovým preferencím. „Jeho úspěch a snaha o další zkvalitňování našich služeb nás přivedly k myšlence připravit prvotřídní menu pro třídu Business na všechny naše linky, a to i přes zdánlivě nepřekonatelné limity, jako je typ letadla a doba letu,“ uvedl Stanislav Zeman, ředitel ČSA pro Obchod a marketing.

„Věříme, že kvalitní a chutné jídlo by mělo být součástí našeho života a není důvod se ho vzdávat ani na palubě letadla. Propojení našeho food konceptu s business třídou Českých aerolinií je toho důkazem a naším společným cílem je přinášet klientům dokonalé pohodlí
a skvělé zážitky v každém momentě jejich cesty,“ dodává Sanjiv Suri, prezident & CEO společnosti Zátiší Group.

Kromě menu v cestovní třídě Business obměnila společnost také nabídku vín. Mimo přívlastkových moravských vín společnost nově servíruje také vína z Chile. Novou tvář dostalo i občerstvení servírované v cestovní třídě Economy. Autorem menu je nový tým kuchařů společnosti Skyport Catering, která ČSA dodává kompletní cateringové služby.

Novinky u věrnostních programů

Prodloužení platnosti mil na 36 měsíců, u prémiových klientů nebo aktivních držitelů kobrandovaných platebních karet společnosti až na neomezenou dobu, rozšíření nabídky vstupů do salonků, více mil za prolet spojů na vybraných linkách a další novinky připravily ČSA pro členy svého věrnostního programu OK Plus. Plánované změny jsou součástí nové koncepce programu, v jejímž rámci společnost nedávno zavedla program OK Plus Partner určený pro cestovní kanceláře nebo dvojí načítání mil a bodů pro členy OK Plus Corporate. Upravená pravidla začnou platit od 1. června 2014.

„Novými pravidly, která ve věrnostních programech postupně zavádíme, vycházíme v první řadě vstříc přáním našich zákazníků, ale samozřejmě se inspirujeme děním v leteckém i neleteckém byznysu. Chceme, aby naši klienti mohli získávat více odměn nebo si našetřit na ty hodnotnější. Jednoduše pracujeme na zatraktivnění věrnostního programu OK Plus a posílení jeho původního smyslu, tj. poskytovat našim nejvěrnějším zákazníkům co nejvíce skutečných výhod,“ vysvětlil důvody změn Stanislav Zeman a dodal: „Jsem přesvědčen, že tato podoba OK Plus je nyní v mnoha ohledech srovnatelná s věrnostními programy evropských leteckých společností obdobné velikosti.“

ČSA spolupracují s Deutsche Bahn

S novou službou Rail & Fly propojující cestování letadlem a vlakem přicházejí ČSA ve spolupráci s ­Deutsche Bahn. Cestujícím se zakoupenou letenkou včetně služby Rail & Fly umožňuje využívat spoje do nebo ze všech železničních stanic Deutsche Bahn. Díky tomu se klienti z letišť v Düsseldorfu, Frankfurtu nebo Hamburku, kam je dopraví ČSA, dostanou vlakem pohodlně do více než 5600 destinací na území Německa. Službu je možné samozřejmě využívat i v opačném směru.

Přepravní třída jízdenky Rail & Fly odpovídá přepravní třídě ČSA. Pokud si cestující zakoupí letenku včetně produktu Rail & Fly ve třídě Business, má oprávnění cestovat v 1. třídě výše uvedených vlaků Deutsche Bahn. Letenka v přepravní třídě Economy pak klientovi zaručuje místo v 2. vlakové třídě. Letenka s uhrazenou službou Rail & Fly je pro železniční přepravu platná v den příletu do Německa a den následující, respektive v den odletu z Německa a den předchozí.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button