Nové REST & FUN CENTER na pražském letišti

Na Letišti Václava Havla Praha bylo v lednu otevřeno místo pro odpočinek i zábavu s názvem REST & FUN CENTER.

Zdroj: Archiv firmy

Zdroj: Archiv firmy

V prostorách bývalého hotelu, který se nacházel přímo v tranzitní zóně letiště, vznikl nový koncept, který již nenabízí pouze ubytování. V novém centru je k dispozici vše od klasického hotelového pokoje až po salonky zaměřené pro konkrétní typy cestujících. Novinka je po nedávném zavedení bezplatného wi‑fi další službou, která má zpříjemnit cestujícím pobyt na letišti.

„Otevřením REST & FUN CENTER jsme rozšířili možnosti pro klienty, kteří chtějí trávit svůj čas před odletem v klidu a soukromí. Zároveň jsme chtěli vytvořit alternativu dostupnou pro každého. Proto jsou ceny služeb v našem centru velmi příznivé. Pokoj si lze objednat už od 290 Kč a kávu dostanete od 40 Kč,“ komentovala výhody pro cestující ředitelka VIP služeb Letiště Praha, a. s., Simona Svobodová.

V REST & FUN CENTER si cestující mohou čekání na svůj let zkrátit v příjemném prostředí s nabídkou zajímavých služeb. Využít lze např. Internet Café s počítačovým koutkem, bohatou nabídku občerstvení, privátní sprchu nebo možnost odpočinout si v jednom z pohodlných tematicky zaměřených mini-lounge salonků. Cestující, kteří potřebují na letišti přenocovat, mohou využít příjemné pokoje. Vybrat si klienti mohou z devíti samostatných pokojů. V nabídce je např. Office Lounge, který je mimo jiné vybaven počítačem, tiskárnou, TV a denním tiskem. Pro zábavu lze využít salonky X-BOX Lounge nebo Cinema Lounge. Větší pokoje Family Lounge nebo Relax Lounge nabídnou odpočinek a soukromí pro rodiny i přátele.

REST & FUN CENTER se nachází v tranzitu Terminálu 1 vedle relaxačního centra SkyRelax. Recepce je otevřena denně od 6:00 do 23:30. Vstup je zdarma, zpoplatněno je pouze využívání jednotlivých služeb. Více informací o službách centra najdete na www.prg.aero v sekci Služby a volný čas.


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..