Partnerská sekce

Nové molo již brzy bude sloužit nejen hostům Hotelu Resort Relax

Partnerský článek

Čtyřhvězdičkový Hotel Resort Relax se nachází v úžasné lokalitě na břehu Lipenské přehrady s atraktivními možnostmi pořádání soukromých, společenských a firemních akcí na bázi sportovních, turistických a relaxačních aktivit.

Foto: www.hotelresortrelax.cz
Foto: www.hotelresortrelax.cz
1395221826-0-ilufoto-hotelresortrelax-cz
Stavba nového mola

 

V těchto dnech vyrůstá přímo pod okny hotelu nové molo. V první fázi bude sloužit pro kotvení jachet, člunů a plachetnic. Hotel Resort Relax se tak stane důležitou zastávkou pro jachtaře i jiné vodní sporty na Lipně. Pro hosty hotelu bude k dispozici motorový člun Elan, motorový kajutový člun Regal, eventuálně i kajutová plachetnice, kterou bude možné si vypůjčit.

Hotel Resort Relax nabízí komfortní ubytování ve 30 pokojích a 2 apartmánech s odpovídajícím vybavením hotelu „first class“ ****. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, 14 pokojů má balkon a výhled na Lipenskou přehradu. Jeden pokoj je upraven jako bezbariérový.

restaurace relax 2
Terasa restaurace

Pro firemní akce, jednání, školení, semináře, výukové programy a cvičení hotel nabízí pronájem konferenčního sálu o kapacitě 108 míst.

Hotelová restaurace nabízí příjemné prostředí s výbornou kuchyní, kapacita je 70 míst. K dispozici je také letní terasa s kapacitou 20 míst a Cyklo bar (70 míst) s ojedinělým výhledem na Lipno.

V Hotelu Resort Relax si můžete vybrat, jakou dovolenou chcete prožít. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, vodních sportů, pěší turistiky, přírody, místních tradic a historie.

Více na www.hotelresortrelax.cz

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button