DopravaZprávy

Nové destinace Eurowings pro zimní letový řád

Letecká společnost Eurowings uvolnila rezervaci spojů zimního letového řádu 2016/17. Mezi novými destinacemi zimního letového řádu jsou atraktivní rekreační oblasti v Evropě. Lety od 30. října do konce března 2017 lze rezervovat již nyní.

Foto: www.eurowings.com
Foto: www.eurowings.com

Z Düsseldorfu budou Eurowings létat na Kanárské ostrovy, na Fuerteventuru a Lanzarote. Z Hamburku vznikne nové spojení na Tenerife. Kromě toho bude flotila z Düsseldorfu a Hamburku létat i do dalších letních destinací – Palma de Mallorca, Ibiza, Lisabon nebo Olbia na Sardinii.

„Pro naši rostoucí evropskou síť probíhá v současné době největší a nejnáročnější výměna flotily v historii společnosti,“ říká obchodní ředitel společnosti Eurowings Oliver Wagner. 23 letadel typu Bombardier CRJ-900 s 90 sedadly bude vyměněno za stejný počet letadel Airbus A320 (každý se 180 sedadly). Tím se výrazně zvýší počet míst k sezení flotily Eurowings v evropské dopravě. Rovněž nová dálková flotila Eurowings již posílila: Flotila s počátečními dvěma letadly na letišti Kolín nad Rýnem / Bonn se nyní rozrostla na čtyři Airbusy A330. Do konce roku přibydou dvě další dálková letadla A330, aby mohli zákazníci z Kolína nad Rýnem / Bonnu létat přímo do atraktivních destinací jako jsou Miami nebo Mauritius.

Nová základna v Rakousku: v nabídce Eurowings16 přímých spojení z Vídně

Eurowings v rámci evropského růstu posilují i základny. S rozšířením o základnu ve Vídni budou moci cestující rezervovat lety do 16 destinací za atraktivní ceny. Z Vídně bude možné létat do populárních prázdninových destinací i do destinací, které jsou oblíbené z důvodu krátkých návštěv i poznávání měst. S vysokou frekvencí budou dostupné například lety do Barcelony (devět spojení týdně), Říma (letiště Fiumicino – sedmkrát týdně) a Londýn (Stansted – také sedmkrát týdně).

Kromě toho nabídnou Eurowings do budoucna z Vídně i lety do top prázdninových destinací v Evropě. Letecká společnost patřící do koncernu Lufthansa nabídne třikrát týdně lety do Palmy de Mallorca na Baleárských ostrovech a dvakrát týdně do Málagy. Dalšími turistickými cíli Eurowings jsou Faro a Jerez de la Frontera. Čtyři spojení týdně budou pro cestující Eurowings k dispozici z Vídně na Kanárské ostrovy: Lety na Fuerteventuru jsou v plánu každé úterý a pátek, spojení do Las Palmas na ostrově Gran Canaria rovněž dvakrát týdně, ve čtvrtek a v neděli. Vedle Říma přibyde z Vídně do budoucna další italský cíl – Pisa.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button