MICE

Nové Cubex Centrum Praha se otevřelo na Pankráci

Multifunkční Cubex Centrum Praha na Pankráci otevřelo své dveře veřejnosti. Projekt, na kterém se začalo pracovat v červnu 2015 ožil a od 19.června se začíná plnit prvními klienty a jejich akcemi.

[wzslider]

Cubex Centrum Praha je nové multifunkční centrum, které vyrostlo na pražském Pankráci v jedné z nových budov s názvem Trimaran. Tato poloha zajišťuje ideální dopravní dostupnost (dvě stanice metra od historického centra), a rozvinutou okolní infrastrukturu, která vytváří dostatečné kapacity pro stravování, ubytování a parkování.

„Myslím si, že tento nový prostor výrazně ovlivní nejen kongresovou a konferenční scénu v Praze, ale že přiláká v rámci veřejných akcí i širokou veřejnost“ míní Dagmar Alexandra Bernardová, marketingová manažerka Cubex Centra Praha. Jedná se totiž o prostory, které nabízejí mnoho možnosti využití. Mohou se zde pořádat nejen kongresy a konference, ale plesy a gala večeře, nebo sportovní a kulturní akce. „Již v tuto chvíli se připravujeme na pořádání pestrého portfolia akcí velmi významných klientů“, dodává Bernardová.

Hlavní sál o kapacitě 1 000 osob lze zvukotěsnými příčkami rozdělit na tři samostatné místnosti. Klientům jsou zároveň k dispozici další menší sály a salonky, do celkové kapacity až 1 200 osob. Pro účely akcí je možné využít i rozsáhlá foyer. Zejména v tom největším z nich klienty ohromí projekční stěna o velikosti 102 m², na kterou mohou promítnout jakýkoliv obsah.

Unikátní je i koncept osvětlení, který dostal příhodné jméno Chameleon. Ten umožňuje přizpůsobení celého centra do barev dle přání klienta. Specialitou centra je i možnost výstavy automobilů v hlavním sále a foyer.  Díky závěsným bodům s extrémně vysokou nosností ve stropě je ale i možnost zavěšení vozu přímo uprostřed sálu. Tato technologie se netýká pouze aut, ale i jakékoliv jiné těžké techniky či reklamních prvků.

Cubex Centrum Praha nabízí celkem 3700 m² ploch pro realizaci různých typů akcí. Tuto plochu však lze ještě navýšit díky spolupráci se sousedním Konferenčním centrem City. Pořadatelům akcí jsou tak k dispozici další tři sály, pět sekcí a dvě foyer o celkové ploše 1000 m² a kapacitě až 470 sedících osob.

Newsroom TTG

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button