Nová startupová kategorie v TTG Travel Awards 2016 ve spolupráci s Travel Massive

TTG Czech spolu s Travel Massive Prague v rámci TTG Travel Awards 2016 představují novou kategorii: Travel StartUp & Innovation Award. Do této kategorie se mohou přihlásit všechny nové začínající firmy a projekty, které přinášejí na trh cestovního ruchu zásadní technologickou nebo produktovou inovaci. Již v úterý 17. 1. 2017 budete mít možnost seznámit se s tím, co hýbe českou travel startupovou scénou v rámci společného večera TTG Czech a Travel Massive.

Inovace by měla být natolik významná, že mění stávající způsob fungování trhu, řeší potřeby klientů nekonvenčním způsobem či uvádí na trh úplně nový produkt. V extrémním, či vlastně ideálním případě tato inovace zcela proměňuje trh, jako se to podařilo například Airbnb či Uberu.

Představení jednotlivých projektů je již v úterý 17. 1. 2017 od 19 hodin. Na tento večer se můžete zaregistrovat na tomto linku. Budete mít možnost se seznámit s tím, co hýbe českou travel startupovou scénou, a jen tak si třeba tipnout, kdo by mohl letos v únoru získat historicky první cenu v této nové kategorii, jíž se stal Travel Massive Prague patronem.

Více o přihlášených startupech se potom dozvíte v TTG č. 1/17, které vychází 25. ledna. Následně pro ně budete moci hlasovat v nové kategorii Travel StartUp & Innovation v rámci tradičních TTG Travel Awards 2016.

Máte-li zájem svůj projekt/startup prezentovat, pak prosím obratem napište na: prague@travelmassive.cz.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..