Města & regiony ČRZprávy

Nová karta Jeseníky Pass začala sloužit turistům

Více než sto dvacet slev, bonusů a netradičních zážitků přináší návštěvníkům jesenických hor nová zážitková karta Jeseníky Pass. Novinka začala turistům sloužit se začátkem letních prázdnin.

Foto: www.jesenikytourism.cz
Foto: www.jesenikytourism.cz

„Jeseníky Pass přinese návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Držitelé karty mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí,“ představuje kartu hosta Andrea Závěšická, ředitelka Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu. Do pilotní sezóny se podle Andrey Závěšické zapojilo osmdesát subjektů po celých Jeseníkách. „Díky kartě získají turisté nejen významné slevy a bonusy, ale také ojedinělé zážitky. Například u jednoho ze zapojených partnerů mohou navštívit neveřejné prostory včetně tajného schodiště,“ uvedla ředitelka projektu.karta_final_jmeno-1

„Kromě nejrůznějších slev, bonusů a nadstandardních benefitů bude Jeseníky Pass zároveň věrnostní kartou, na kterou mohou uživatelé dlouhodobě sbírat body,“ připomíná Andrea Závěšická. Ta zároveň dodala, že počet subjektů zapojených do systému není konečný a stále se zvyšuje. „Velmi nás zájem těší. V současné době přibývají skoro každý den noví poskytovatelé výhod pro držitele Jeseníky Passu,“ potvrdila Závěšická.

Destinační karta hosta je běžnou součástí nabídky turisticky atraktivních míst po celém světě a rychle se zabydluje také v mnoha lokalitách v ČR. Spuštění jednotné karty hosta Jeseníků připravuje Sdružení cestovního ruchu Jeseníky ve spolupráci s Olomouckým krajem. V loňském roce začala intenzivní příprava zavedení systému do specifických podmínek jesenických hor a proběhla také veřejná setkání se zástupci potenciálních zapojených subjektů a partnerů. Jeseníky Pass začne poprvé sloužit turistům během letní sezony 2015.

[box]

Cena: pro jednotlivce 99,- na sezónu, rodinná karta 199,-, zdarma kartu získají ubytovaní hosté v některých hotelech, penzionech a lázních v rámci ubytovacích balíčků

Kartu lze objednat online na – www.jesenikypass.cz

[/box]

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button