Nová aplikace: Jindřichův Hradec pro turisty i domácí

Zdroj: Google Play

Zdroj: Google Play

Nová aplikace s názvem Jindřichův Hradec v mobilu obsahuje hned dvoje webové stránky – města a infocentra. Díky ní tak mohou mít nejen místní, ale i návštěvníci Hradce neustále při sobě všechny důležité informace. Oproti webovým stránkám však aplikace přináší ještě něco navíc.

V aplikaci najdete všechny aktuální články o dění v Jindřichově Hradci, kalendář akcí, oznámení na úřední desce či katalog místních firem, jako na webu města. V kalendáři akcí lze filtrovat výběr podobně jako na webu, zobrazit si tak můžete například pouze akce v daném měsíci či týdnu, jen divadelní představení, koncerty apod.

Usnadnění oproti webovým stránkám přináší seznamy kontaktů na městský úřad či tísňové linky, které jsou v aplikaci zpracovány interaktivně. Například telefonní čísla nemusíte opisovat, stačí na ně klepnout a rovnou volat.

 

 

 

Zdroj: Google Play

Zdroj: Google Play

V dalších sekcích aplikace přináší informace o významných lokalitách a užitečných zařízeních v Jindřichově Hradci. Najdete zde seznamy hradeckých památek, muzeí, galerií nebo třeba restaurací, jejich otevírací doby, ceny vstupného a vše, co potřebujete vědět. Zejména pro turisty je pak určena sekce věnovaná ubytování, v níž najdou hotely, penziony či kempy z celého jindřichohradeckého okresu. U lokalit jsou uvedeny i zeměpisné souřadnice, takže pokud máte ve svém mobilním zařízení GPS, můžete si záznamy seřadit nejen abecedně, ale i podle vzdálenosti.

Mobilní aplikace je také propojena s novými webovými aplikacemi Hlášení závad a Události a upozornění, kde mohou lidé snadno nahlásit . V mobilech je velice užitečná zejména první z nich. Pokud máte mobilní internet a objevíte ve městě nějakou závadu, můžete o ní pomocí aplikace ihned informovat městský úřad.

Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšší.

 

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..