Zlín: Noc bojových umění

Po loňském úspěchu Noci bojových umění posunují organizátoři pomyslnou laťku úrovně opět o kus výše. Podtitul „The best of the best“ napovídá, že letos půjde o výjimečnou akci. Uskuteční se v sobotu 14. listopadu v 16:00 ve Velkém kině Zlín.

Noc bojových uměn í - Moohwa

Přijedou skutečně ti nejlepší z nejlepších. Příznivci bojových umění se mohou těšit na skutečné ikony a velmistry tohoto krásného odvětví sportu. Například čínské mistry, kteří předvedou wudangské Kung-fu. „Ukázky Wushu uvidíme v provedení jednoho z nejlepších čínských mistrů Wang Yingshena, který má na svém kontě i hlavní role v několika čínských akčních filmech,“ prozradil Vladimír Tomi, hlavní pořadatel Noci bojových umění.

Do Zlína také míří jeden z nejlepších světových exhibičních Taekwondo týmů s názvem Moohwa, složený z korejských a českých mistrů. Krásy Aikida předvede slovenský tým vedený Štefanem Kurilou (6. dan), kterého přezdívají Steven Segal z Východu. Jeho tým patří k evropské špičce a často vystupuje i v kolébce bojových umění, Japonsku. Boj s nožem předvede jeden z nejlepších instruktorů České republiky. Představí se také čeští reprezentanti karate, krásu stínového boje kata si účastníci akce vychutnají v podání světové šampionky z České republiky.

O tom, jak účinné je Jiu-jitsu, přesvědčí velmistr, který se tomuto umění věnuje již padesát let a je nositelem 8. danu. V doprovodném programu diváky jistě potěší Bikiny fitness. To vše v neopakovatelné atmosféře a pohodlí křesel Velkého kina s využitím moderních technologií velkoplošné projekce, světla a zvuku.

Předprodej vstupenek v Informačním centru zlínské radnice.

Více podrobností najdete na stránkách www.nocbojovychumeni.cz.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button