Partnerská sekce

Nepodceňujte výběr cestovního pojištění!

Partnerský článek
Jet do zahraničí bez pojištění se nevyplácí. Ale jak si vybrat to správné? Podle odborníků z ERV Evropské pojišťovny jsou důležité především asistenční služby a výše limitů.

 

Foto: www.ERVpojistovna.cz
Foto: www.ERVpojistovna.cz

 

ERV Evropská pojišťovna nabízí novou řadu cestovního pojištění „Sbaleno“. Na základě dvacetiletých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how sestavili specialisté z ERV pět balíčků pro cesty do zahraničí. „Lidé o cestovním pojištění nechtějí dlouze přemýšlet. Proto jsme jim výběr usnadnili a sestavili jsme balíčky šité na míru různým druhům cest,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV pojišťovny Ondřej Rušikvas a dodává: „Stačí si vybrat podle toho, zda jedete S batohem, K moři, Za poznáním, Na lyže nebo si chcete užít cestování Na maximum.“ Jednotlivé balíčky se od sebe liší rozsahem pojištění. Ten nejlevnější je pro mladé lidi do 28 let.

U všech balíčků hradí ERV Evropská léčebné výlohy až do tří milionů korun. V případě pojištění Na maximum dokonce do osmi milionů. K nezaplacení jsou neomezené asistenční služby. Vlastní síť Euro-Center ve všech hlavních turistických destinacích pomůže cestovatelům přímo na místě. „Kdykoliv můžete žádat o jakoukoliv radu v češtině. Nemusíte mít pochybnosti o postupu zahraničních lékařů, protože naši lékaři s nimi v závažnějších případech vše konzultují,“ vysvětluje Ondřej Rušikvas.

Rodiny určitě ocení, že děti až do 18 let mají slevu 50 %.

Všechna pojištění se navíc dají doplnit o atraktivní balíček ERV Plus. Ten se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je zpoždění zavazadel, zmeškání odjezdu, přerušení cesty nebo právní ochrana. U produktu Na Maximum je balíček ERV Plus v ceně.

K cestovnímu pojištění ERV Evropské lze pojistit storno pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. „Maximální částka, kterou ERV Evropská pojistí, je 240.000 Kč na pojistnou smlouvu. Důvodem storna může být nově také rozvod nebo opravný termín zkoušky,“ doplňuje Ondřej Rušikvas.

Na přání zákazníků rozšířila pojišťovna i počet sportů, které kryje základní pojištění. Například milovníci surfingu či windsurfingu už nemusejí nic připlácet.

Více informací najdete na www.ERVpojistovna.cz.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button