Nejstřeženější tajemství léta: Vienna House přináší hostům exkluzivní nabídky a výjimečné zážitky

Ve Vienna House bude hostům, kteří si zarezervují ubytování v rámci letní akce #Speakeasy Summer v pravidelné kampani Skrytá tajemství, prozrazeno heslo, které jim otevře přístup k exkluzivním výhodám hotelů a destinací.

Foto: Objevte nabídku Skrytá tajemství v nově zrenovovaném Vienna House Diplomat Prague. ©Vienna House

Za doby prohibice v USA vzkvétaly tzv. speakeasy bary, kde se alkohol hostům podával tajně. Aby se zabránilo odhalení ilegálních podniků, pouze se o nich šeptalo. Odtud pochází jejich pojmenování.

Dokonce i dnes jsou skrytá a tajná místa velmi atraktivní. Kolují zvěsti, mluví se o nich v narážkách, ve smyslu říkal to kamarád kamaráda – pokud znáte heslo, je vám zde nabídnuto více, než je na první pohled zřejmé. A to platí i letos v létě ve Vienna House. Pokud si hosté zarezervují nabídku v kampani Skrytá tajemství online, prozradí jim Vienna House při příjezdu heslo, které umožní přístup k exkluzivním nabídkám v hotelech a v jejich okolí. To vše navíc se slevou 25 % z ceny ubytování.

Jedno místo otevírá dveře na tajnou střešní terasu, druhé nabízí speciální koktejly, které v menu nenajdete. Také partneři v destinacích nabízejí zákazníkům s heslem něco extra,“ vysvětluje Betina Welter, ředitelka komunikace ve Vienna House. „Ale to vše prozradíme hostům až na místě, jinak to přece není tajemství.“

Nabídku Skrytá tajemství je možné rezervovat online na www.viennahouse.com od 1. července do 15. srpna 2019 ve všech zúčastněných hotelech dle dostupnosti pro cesty od 1. července do 30. srpna 2019. Akce zahrnuje 25% slevu na ubytování včetně snídaně, vysokorychlostní Wi-Fi a bonusové míle Miles & More.
 

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..