AtterseeZprávy

Navštivte ta nejkrásnější místa okolo jezera Attersee a v oblasti Attergau

Odhalte rozmanitá tajemství regionu a užijte si jedinečnou přírodu. Nechte se okouzlit tyrkysovým jezerem Attersee s vodou kvality pitné vody stejně jako mírnou pahorkatinou Attergau. Zde v oblasti Solná komora Attersee – Attergau jste naprosto správně!

Foto: © Tourismusverband Attersee, Klaus Costadedoi

„Objevujte Attersee – Attergau 365 dní v roce!“ S tímto sloganem se představují ty nejlepší výletní cíle v oblasti Attersee –Attergau.  To je jasné znamení, že návštěva Attersee – Attergau s sebou v každém ročním období přináší výjimečné momenty. Vyberte si své

oblíbené výlety a kombinujte je dle svých představ. Tomu napomohou zajímavé, nové i tradiční, historické stejně jako inovativní partnerské podniky.

Foto: © Tourismusverband Attersee, Klaus Costadedoi

Od Přírodního parku Attersee-Traunsee přes pivovar Bierschmiedeschmiede až k Centru Gustava Klimta a attergauské rozhledně. Ke všem těmto cílům a mnoha dalším se pohodlně dostanete kombinací attergauské dráhy a lodní dopravy na Attersee.

Lodní doprava na Attersee – Attergauská dráha – Centrum Gustava Klimta – Svět krystalické soli – Včelí statek Attersee – Dobrodružné stavby na kůlech – Pivovar Bierschmiede – Trasa „Kelten.Baum.Weg“ – Attergauská rozhledna – Skleněné údolí – Soutěska Burggrabenklamm – Přírodní park Attersee-Traunsee

Klid na zážitky daleko od stresu a shonu, to je čas odpočinku u Attersee a v oblasti Attergau!

Těšíme se na VÁS! www.top-ausflugsziele.at/en

 

V průběhu března Vám v rubrice Destinace měsíce představíme rakouský prázdninový region Attersee.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button