Workshopy

Nassfeld – Pressegger See

Nassfeld, jedna z top 10 lyžařských oblastí v Rakousku, nadchne své návštěvníky více než 30 moderními lanovkami a vleky, 110 km skvěle upravených sjezdovek a přímým propojením z oblasti Gailtal do Nassfeldu díky lanovce Millenium-Express, která je nejdelší lanovkou v Alpách.

nassfeldTři rodinné lyžařské oblasti Kötschach-Mauthen, Weissbriach a Weissensee s 12 vleky a lanovkami a 17 km sjezdovek doplňují zimní alpskou nabídku regionu. 300 km běžkařských stop v údolích a výškové běžkařské trasy s jistotou sněhu, zahrnuje nejlepší lyžařské stopy v regionu. Jezero Weissensee se svými 6,5 km² nabízí po celou zimu zamrzlou přírodní ledovou plochu.

Bezplatná kyvadlová doprava skibusy po celém regionu, dětské lyžařské školky, lyžařské školy, snowboard arena, snowcross park, jedna z nejdelších evropských sjezdovek s umělým osvětlením, sáňkařské dráhy, zimní stezky pro pěší turistiku, dráhy na metanou, kluziště, zimní jezdectví, jízdárna, jízdy na saních taženými koňmi, camp tažných psů, lyžařské túry, zimní kempink a mnoho dalšího.

Nassfeld: nice surprise Sonnen Spot , Nassfeld- Kino, zdarma wifi na sjezdovce Ski-Movie Rennstrecke- BMW xDrive Cup
Marion Brugger, Petra Hrabánková
Sonnenalpe Nassfeld 8
A-9620 Hermagor
T: 43/ 4285 8241
F: 43/ 4285 8242
info@nassfeld.at
www.nassfeld.at

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button