Partnerská sekceZprávy

Nakupování v outletu je stále oblíbenější

Partnerský článek

Fashion Arena Prague Outlet je stále oblíbenější. Nakupování v outletu vyhledávají jak domácí zákazníci, tak turisté, kteří do největšího českého outletového centra jezdí cíleně až z dalekého zahraničí. Štěrboholský outlet nabízí ve svých obchodech více než 200 světových značek se slevou 30 – 70 %.

Foto: archiv FAPO
Foto: archiv FAPO

TiskBěhem posledních let se do největšího českého outletového centra Fashion Arena Prague Outlet naučili jezdit nejen domácí zákazníci z Prahy a středních Čech, ale i turisté, kteří si nákup v outletu plánují jako součást svého pobytu v Praze. Nakupování je pro zahraniční návštěvníky vítaným způsobem trávení volného času. Díky zvýšenému zájmu turistů zřídili ve Fashion Areně turistické oddělení. To aktivně spolupracuje se subjekty cestovního ruchu, které zahraničním návštěvníkům v Praze nabízí nový produkt  – nákupní výlet do Fashion Areny.

Určen je především organizovaným turistickým skupinám. Cestovním kancelářím přináší možnost rozšíření nabídky o atraktivní výlet a jejich klientům dodatečné slevy nad rámec outletových cen. Na návštěvy organizovaných turistických skupin je outlet připraven i takovými drobnostmi, jako je bezplatné parkování turistických autobusů, služby směnárny, bezplatné Wi-Fi připojení a v neposlední řadě i možnost občerstvení v některé z restaurací a kiosků s občerstvením.

„V posledních letech se nám výrazně zvýšila turistická návštěvnost z Číny, Izraele a také zemí ležících při Perském zálivu,“ prozrazuje Alena Kudílková, manažerka turistického oddělení Fashion Areny. „Protože turisté tvoří významnou část našich návštěvníků, reagujeme na jejich nároky zaváděním specifických služeb, kterými jsou například možnost vrácení daně z přidané hodnoty (VAT Refund), platby různými platebními kartami včetně v Číně nejrozšířenější karty UnionPay či využití informačního centra, kde je možné se domluvit i rusky či čínsky.“

Zákazníci ve Fashion Areně najdou své oblíbené značky jako jsou Armani Jeans, Versace Jeans, Samsonite, Guess, Tommy Hilfiger, Gant, Lacoste, Calvin Klein, Diesel s.Oliver, Lacoste, Helly Hansen či La Martina. Aktuální dění v outletu pak mohou sledovat i na Facebooku či Instagramu.

Fashion Arena nakupování často zpestřuje speciálními akcemi, při kterých zákazníci mohou využít mnoho akčních nabídek nad rámec outletových cen. V polovině listopadu (17. – 20.11) Fashion Arena oslaví své deváté narozeniny a jako každý rok bude i na tento narozeninový víkend k dispozici mnoho skvělých nabídek a slev.

[box]

Jak se tam dostanete?

Přímo z centra Prahy odjíždí denně v 13:00 Shopping Shuttle bus, který za 20 minut doveze zákazníky přímo do Fashion Areny Prague Outlet. Zpět do centra Prahy se autobus vrací v 17:00 hodin. Do outletu je možné přijet i autobusem z nedaleké stanice metra.

Fashion Arena Prague Outlet najdete v pražských Štěrboholích, Zamenhofova 440, Praha 10. Obchody jsou pro zákazníky otevřené denně od 10:00 do 20:00.

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button