Zprávy

Na zimní sportovní hry Tourism X Games do Pece pod Sněžkou

S originální verzí, jak si užít sněhovou nadílku, přichází zimní ročník Tourism X Games! Pokud se nebojíte čerstvého horského vzduchu a teplé palčáky neznáte jen jako módní doplněk z magazínu, můžete bez obav vyrazit na hory: pobavit se, zasportovat si a zároveň se třeba dozvědět něco nového.

Foto: Archiv Ski Resort Černá Hora
Foto: Archiv Ski Resort Černá Hora

Již podruhé máte vy, profesionálové z oblasti cestovního ruchu, možnost spojit radost z pohybu na čerstvém vzduchu s nenásilnou formou networkingu. V různých obvyklých i méně obvyklých sportovních disciplínách změříte své síly s konkurencí, obchodními partnery a koneckonců poznáte i své spolupracovníky trochu jinak.

„Při pilotním letním ročníku Tourism X Games jsme přivítali 25 týmů po třech sportovcích, nyní máme ambice oslovit až 36 týmů a mezi nimi přivítat i zahraniční účastníky. Zima v českých horách je krásná, což bych chtěl zimním ročníkem her připomenout. Rád bych všem, kteří plní kapacity a posílají klienty za zimními radovánkami, dopřál aktivní relax v Krkonoších,“ říká organizátor Filip Remenec.

Druhý ročník Tourism X Games se koná v termínu 13. – 14. března ve sportovním areálu v Peci pod Sněžkou. Páteční den bude ve znamení zimních her, kde si vyzkoušíte sporty, díky kterým se vrátíte do dětských let – ruku na srdce, kdy jste naposledy sjížděli kopec na bobech či stavěli sněhuláka? Legraci si všichni užijí při bungee runningu, který potrápí nejen tělo, ale hlavně bránici. Zdánlivě jednoduchý úkol, doběhnout na sněhové dráze co nejdále, značně komplikuje napínající se elastické lano, které stahuje soutěžící zpět. Ale žádný strach, nečeká vás pouze návrat do dětství, na své si přijdou i ortodoxnější vyznavači zimy – pro ně bude přichystaný slalom či biatlon. I když program vypadá náročně, určitě ušetřete síly na další den – na sobotu pro vás organizátoři zajistili zlevněné permanentky ve SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC, a tak můžete vyzkoušet všech 11 km sjezdovek v jednom z nejkomplexnějších tuzemských lyžařských areálů.

„Jsem rád, že volba na organizaci zimních Tourism X Games padla právě na Pec pod Sněžkou. Máme tak možnost představit lidem působícím v cestovním ruchu novinky v našem areálu a také úroveň služeb. Věřím, že SkiResort ČERNÁ HORA-PEC dokáže uspokojit nejen rodiny s dětmi, ale i zkušené lyžaře,“ těší se na zimní akci  obchodně technický ředitel Marek Lambert.

Po společném večeru, kde vás kromě bohatého rautu čeká také (jistě s napětím očekávané) vyhlášení vítězů, po kterém si pro vás organizátoři připravili speciální workshop. Večer také zpestří mistři barmanské show a předvedou, co vše se dá s ledem a alkoholem podniknout. Zároveň budete mít možnost probrat novinky z oboru s kolegy či novými známými, se kterými vás bude spojovat nejen práce v cestovním ruchu, ale také společné zážitky.

Filip Remenec
www.tourismxgames.cz

loga games

Související články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button