Na vlnách relaxace a pohody Hotelu Olympic Palace

Partnerský článek

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic. Historie a dokonalá lázeňská současnost se v budově centru slavných lázních snoubí s neobvyklou lehkostí.

Foto: hotel Olympic Palace

Už při příchodu k hotelu ucítíte uvolněnou atmosféru odpočinku, u vchodu na vás ale navíc dýchne krása honosné architektury vnitřních prostor. Hotel byl otevřen pod názvem Germania v roce 1910. Se vznikem Československa oblíbenost hotelu stále rostla, došlo jen ke změně jména podle tehdy proslulé zaoceánské lodě Olympic a ústřední socha pod krovem se proměnila v sochu Svobody. Pak už ale pohnuté 20. stol. nepřálo ani soše, ani rozvoji hotelu. Až v novém miléniu se na hotel a přilehlou budovu usmálo štěstí a začala jejich generální rekonstrukce. V roce 2015 byl pak Luxury Spa hotel Olympic Palace slavnostně otevřen.

Citlivá renovace hotelu je znát v každém detailu. Pojďme se vyvézt stylově upraveným výtahem a nahlédnout do některého z dvoulůžkových pokojů. Hned vás zaujme nábytek s patinovanou třešňovou dýhou a nadchnou ornamentální tapety a noblesní textilie. Vše je tak luxusní a přece příjemné, že se tu rázem cítíte jako doma. A není nouze ani o umně ukryté moderní technologie. Přejděme ale ještě dál až k rozlehlejším Suite apartmánům. Prezidentský pokoj Olympic Suite okouzlí francouzskou secesí a v Junior Suite Skyfall vás zas zaujme nádherný loftový prostor s velkým střešním oknem.

Foto: hotel Olympic Palace

V „Olympiku“ nabízejí více jak sto balneo procedur. Vydáme se za nimi do hotelového Lázeňského centra Hera s ohromující rozlohou 800 m2. Prim v léčbě tu hrají přírodní zdroje a hlavně voda. Ta minerální je dovedena přímo do budovy. Specialisté a lékaři jsou v hotelu k dispozici 7 dní v týdnu a načasují vám tedy jednotlivé kúry tak, abyste si svůj lázeňský pobyt vychutnali opravdu naplno. Skvěle vás naladí také návštěva hotelového Wellness centra Apollo s jeho několika atrakcemi, včetně bazénu, vířivky, saun a solné jeskyně.

Je na čase doplnit energii v nádherném prostředí hotelového Amadeus restaurantu. Nejenže kuchyně připravuje vše z čerstvých surovin, ale jídelníček je navíc doplněn o superpotraviny. A jestli máte speciální zdravotní nároky, poraďte se s nutričním specialistou, kuchaři si s jeho doporučením hravě poradí. Vychutnat si skvělou kávu, víno a drinky pak můžete Lobby baru Sebastian ve stylu anglického kubu.

Svůj vlastní klub mají ovšem v Olympic Palace i děti. Právě rodiny s dětmi jsou v hotelu zvláště vítány a najdou zde nadstandardní služby. Kromě klubu, kde se malí návštěvníci dosyta vyřádí, jim specialisté zajistí vhodné procedury a uvidíte, že po zdejších zdravých dobrůtkách se z dětských talířů jen zapráší!

V Olympic Palace se snaží vyjít hostům maximálně vstříc, najdete zde i Salón krásy Aphrodité Beauty. A když se sem budete vracet, získáte i něco navíc. Stačí si při druhém pobytu pořídit věrnostní kartu.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..