Akce

Na třetím veletrhu Czech Travel Market se představí téměř 200 firem

Třetí ročník kontraktačního veletrhu cestovního ruchu Czech Travel Market odstartuje již za pár dní. V areálu PVA Expo Praha v Letňanech se ve dnech 22. a 23. listopadu představí nejvýznamnější české i zahraniční cestovní kanceláře, agentury, dopravci, hoteliéři nebo poskytovatelé služeb a další subjekty z oboru cestovního ruchu.

Více než stovku cestovních kanceláří, mezi nimiž nebudou chybět například CK Zemek, Atis, Canaria Travel, Čedok, Daen, Delfín Travel, Exim, Kovotour Plus, Neckermann, Siam Travel International, Travel America a Victoria CK, doplní desítky oborových firem a odborníků.

Kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market, který je největší informační, nákupní a prodejní akcí u nás a může se chlubit silnou zahraniční účastí z 15 zemí, přinese také množství zajímavých workshopů. V rámci doprovodného programu uvedou národní centrály Maďarska, Slovenska a Polska nejpoutavější workshopy svých zemí. Nově se představí touto formou také Středočeská centrála cestovního ruchu, která ve spolupráci s ABF, a.s. umožní návštěvníkům setkání se zástupci regionálních subjektů. Premiéru na veletrhu Czech Travel Market bude mít i Polská centrála cestovního ruchu, která ve spolupráci s Asociací cestovních kanceláří ČR připravila polský workshop.

Záštitu nad veletrhem Czech Travel Market také v roce 2018 převzaly Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky, agentura CzechTourism, Asociace krajů ČR a Hlavní město Praha.

Newsroom TTG

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button