Zprávy

Na křídlech EVA Air nejen do Bangkoku

EVA Air ve spolupráci s Thajskou centrálou pro cestovní ruch uspořádaly koncem června pro své partnery workshop v hotelu Sheraton Prague Charles Square. Hosté se dozvěděli řadu zajímavostí o letecké společnosti EVA Air a o Thajsku, oblíbené destinaci na českém trhu.

Workshopem aerolinií EVA Air a Thajské centrály pro cestovní ruch (TAT) provázeli (zleva): Ivan Vodička, ředitel Aviarepsu v ČR (GSA EVA Air), Eric Chih-chung Hsueh, Sales Manager Austria, Central&Eastern Europe, EVA Air, Alexander Bertschler, Sales Executive, Passenger Sales Austria, Central&Eastern Europe, EVA Air a Ali Marzouki, Marketing Manager, TAT. Foto: Vlaďka Bratršovská
Foto: Vlaďka Bratršovská

Od března letošního roku přidala Eva Air tři přímé lety z Vídně do hlavního města Tchaj-wanu Tchaj-peje. V současnosti nabízí sedm spojů mezi Vídní a Tchaj-pejí, tedy každý den jeden. Tři nové pravidelné linky jsou operovány nonstop, ve středu, pátek a neděli, čtyři spoje zůstávají i nadále s mezipřistáním v Bangkoku.

„Tímto krokem se snažíme poskytnout cestujícím více flexibility a také posílit cestovní trh v Bangkoku,“ uvedl Ivan Vodička, ředitel společnosti Avaireps v ČR (GSA EVA Air), a dodal, že cestující do Bangkoku, kteří znají Eva Air, získávají slevu 760 Kč, a ti, kteří se jmenují Eva, získávají další slevu. Cena letenky z Vídně do Bangkoku se pohybuje kolem 12 643 Kč. Přílet do Tchaj-peje na nonstop letech z Vídně v brzkých ranních hodinách umožní cestujícím zahájit svůj pracovní nebo prázdninový den bez zbytečných časových prodlev nebo navázat na další lety EVA Air do severovýchodní a jihovýchodní Asie, Austrálie, Hongkongu, Macaa a do dalších 27 destinací v Číně.

Foto: Vlaďka Bratršovská

EVA Air lety operuje pohodlným Boeingem 777-300 ER vybaven třemi kabinami – Royal Laurel Class Business, Premium Economy Class a Economy na všech svých letech mezi Evropu a Asií. Dobře vybavené kabiny nabízejí pětihvězdičkové služby, přístup na Wi-Fi a další vymoženosti. Za své služby byla EVA Air opakovaně oceněna prestižním oceněním Skytrax a podle analýzy JACDEC patří mezi deset nejbezpečnějších aerolinek na světě. Flotila EVA Air čítá více něž 70 letadel typu Boeing a Airbus a létá do více než 82 mezinárodních destinací Asie, Oceánie, Evropy a Severní Ameriky. Dvanáct letadel EVA Air je nabarveno ve speciálním nátěru „Hello Kitty & Gudetema“, díky velké popularitě v Japonsku jsou tyto stroje nasazovány především právě do země vycházejícího slunce.

Letecká společnost EVA Air, člen Star Alliance, byla založena v roce 1989 jako první tchajwanská soukromá mezinárodní letecká společnost a je součástí Evergreen Group. Ali Marzouki, Marketing Manager, TAT, seznámil pozvané hosty s bohatým turistickým potenciálem Thajska. O tom, že Země úsměvů je mezi českými turisty na výsluní, hovoří i čísla. Za rok 2016 navštívilo Thajsko 46 523 turistů, v roce 2017 návštěvnost ještě stoupla na číslo 52 317 návštěvníků.

Vlaďka Bratršovská

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button