Na konferenci 360° Travel Trends vyzkoušíte také virtuální realitu!

Na odborné konferenci 360° Travel Trends získáte nejen čerstvé informace o globálních trendech od desítky speakerů, ale také se projedete na virtuálních sáňkách českou historií, vyzkoušíte si výstup na Mount Everest nebo se naučíte pracovat se 360° virtuálními prohlídkami. To vše najdete v „Jeskyni virtuální reality“. Konference poběží 15.–16. února souběžně s Holiday World na pražském Výstavišti.

Foto: Inventi VR

[box]

Co všechno je pro Vás připraveno ve virtuální jeskyni?

    • CzechTourism – Kdy jindy dostanete příležitost se projet na virtuálních sáňkách českou historií až do současnosti? CzechTourism letos oslavuje sto let česko-slovenské vzájemnosti a právě  na takovou jízdu vás zve. Virtuální sáně najdete v jeskyni virtuální reality.
    • Inventi – Rádi byste cestovali, ale momentálně nemáte čas? Máme pro vás řešení! Stavte se za námi v jeskyni VR a určitě nebudete litovat.
    • Turistika CZ – V jeskyni virtualni reality se můžete těšit na ukázku HTC VIVE v prostoru 4×4 metry a také zařízení SAMSUNG S8 Gear v podáni virtuální herny HOLODECK.cz z Hradce Králové. K vyzkoušení bude Google Earth online cestování po celém světě, případně si budete moct vyzkoušet výstup na Mount Everest.
    • Horus Eye – 15.2. od 14 do 17 hodin představí ukázky fotografování 360° virtuálních prohlídek a videí. Rovněž bude možné si vyzkoušet kombinaci zařízení RICOH Theta S + ZEISS VR 3D brýle a v nich si prohlédnout i virtuální prohlídky.
    • Košice Region – Virtuální návštěva Košice regionu přes VR brýle. Těšit se můžete na 4 Oculus headsety.

[/box]

Návštěva Jeskyně virtuální reality je pro účastníky konference 360° Travel Trends zdarma, jen je třeba si z důvodu omezené kapacity zaregistrovat disponibilní časové okno na hlavní recepci konference. Jeskyně bude v provozu čtvrtek 14-17 a pátek od 11-15 hodin.

Více informací na  www.360traveltrends.com, sledujte i FB, Twitteru a Instagramu.

Posledních pár lístků na konferenci seženete ZDE. Vstupenka na konferenci opravňuje i ke vstupu na veletrh Holiday World.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button