Na Fidži s British Airways a Fiji Airways

Letecké společnosti British Airways a Fiji Airways, národní aerolinie Fidži, oznámily partnerství, které přinese mnohem více letů mezi Londýnem a Jižním Pacifikem, než tomu bylo doposud.

Foto: British Airways

Idylické pláže, světoznámá místa k potápění a svěží zelené lesy dělají z Fidži velmi populární ostrovní destinaci, která se teď navíc stane i snadno dostupnou. Cestující z Velké Británie totiž mají nyní možnost přestoupit v USA nebo v Asii a navštívit tak i místa, která byla z Velké Británie dříve těžko přístupná.

British Airways od června nabízí lety mezi Singapurem, Los Angeles nebo San Franciscem a fidžijským letištěm v Nadi na webových stránkách ba.com. Pro zákazníky toto partnerství znamená jednoduché rezervování letenek na jednom místě
a umožní jim v rámci obou aerolinek získávat věrnostní body Avios, které lze využít ke zlevnění letenek při dalším nákupu.

Partnerství přichází jen několik dní poté, co se společnost Fiji Airways stala prvním partnerem nové platformy propojující globální aerolinie Oneworld connect. Společnost British Airways je zakládajícím členem této platformy a v jejím rámci také Fiji Airways sponzoruje. Díky tomu mohou zákazníci využívat více služeb a benefitů, ať už letí s jakoukoliv z obou společností.

„Z partnerství s leteckou společností Fiji Airways jsme nadšeni a vítáme ji do rodiny Oneworld. Velmi nás těší, že naši zákazníci mohou rezervovat letenky do této nádherné destinace přímo z webových stránek ba.com, uvedl Rishi Kapoor, vedoucí aliancí společnosti British Airways, a dodal: „Věříme, že začátek partnerství a nabídka jednoduché, pohodlné a bezproblémové cesty ještě prohloubí popularitu Fidži mezi evropskými cestovateli. Fidžané jsou po celém světě známí svou vlídností a vřelým přijetím turistů a my se těšíme, že jim brzy dopravíme stejně vlídnou skupinu prvních cestujících.“

Společnost Fiji Airways provozuje mezinárodní a vnitrostátní služby ve 12 zemích a 31 městech včetně Fidži, Austrálie, Nového Zélandu, Samoy, Tonga, Tuvalu, Kiribati, Vanuatu a Šalamounových ostrovů, USA, Hongkongu a Singapuru. Rozšíření nabídky letenek je součástí pětiletého investičního plánu British Airways ve výši 4,5 miliardy liber, v rámci kterého se společnost zaměřuje na zkvalitnění služeb pro své zákazníky.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..