Myconian Korali je nejžádanějším hotelem světa

Myconian Korali Hotel – Relais & Châteaux na řeckém ostrově Mykonos byl v soutěži „Loved by Guests“, pořádané serverem Hotels.com, oceněn jako nejžádanější hotel světa pro rok 2018.

Foto: archiv hotelu

Hotel Myconian Korali najdete ve městě Mykonos a je součástí skupiny devíti hotelů Myconian Collection. Ty patří mezi absolutní špičku nejen na řeckém ostrově Mykonos, ale i v celosvětovém měřítku. Dodnes je provozuje místní rodinná firma. Cena Loved by Guests je určená pro nejlepší luxusní hotely světě a o jejím udělení hlasují samotní hosté. Vítěz se určuje na základě milionů recenzí, názorů a hodnocení.

Hotel Korali stojí na kopci, z něhož se otevírá pohled na Egejské moře, ostrov Délos a město Mykonos. Korali je vybavený terasou s bazénem, patiem s barem a terasami s privátními bazény a vířivkami. Pro architekturu jsou typické čisté a jednoduché formy. Restaurace Baos podává pokrmy ve stylu haute cuisine, vytvářené z místních surovin. Pro pohodové večery s osvěžujícími nápoje je v hotelu k dispozici George’s Bar. Satori Thalasso Spa uspokojí procedurami i nejnáročnější hosty. Další podrobnosti o hotelu najdete ZDE.

Utopia, Avaton, Imperial, Royal a Myconian Villa Collection, další resorty skupiny Myconian Collection, se nacházejí u nádherné pláže Elia. Všechny mají z bazénů a soukromých teras velkolepý výhled na Egejské moře. Hotel Ambassador leží o něco dále na jih, nad zálivem Platis Gialos, a představuje dokonalou ukázku současné elegance. Ve městě Mykonos se vedle Korali nacházejí nově rekonstruované hotely Kyma a Naia . Každý z hotelů Myconian Collection  je něčím jedinečný, všem je však společná  prvotřídní gastronomie, nádherné umístění, špičkové služby a velmi vstřícný a pozorný personál.

Petr Bílek

 

Autor Petr Bílek (Články)


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..