Mozková gymnastika pro kreativce a manažery

935126_474960545913113_1286103189_n

Zdroj: Human Garden

Zajímá Vás, jak funguje Váš mozek? Chcete umět lépe využít jeho potenciál? Chcete zjistit, proč pravidelné cvičení mozku prospívá a co Vám přinese? Na semináři Mozkové gymnastiky aneb Brain Jogging rozhýbete své mozkové závity, naučíte se propojovat pravou a levou hemisféru a lépe pracovat se svou pamětí. Akce se koná 19. června.

Pod vedením zkušené koučky a lektorky, Mgr. Jitky Štádlerové, která se tématu sama věnuje již deset let, se dozvíte, jak podpořit tvořivé kapacity Vašeho myšlení a rozvinout smyslové vnímání. Výzkumy dlouhodobě dokazují, že můžeme náš mozek využívat mnohem efektivněji, než to běžně děláme. Na semináři se zaměří na propojování levé a pravé hemisféry a další kreativní techniky. Vyzkoušíte si praktické nácviky memotechnik, které vám pomohou zapamatovat si vše, co chcete. Akce je určena především manažerům, kterí denně řeší množství úkolů a potřebují správně filtrovat a využívat maximum své myšlenkové kapacity. Ale také pro všechny kreativce, kteří potřebují denně přicházet s novými nápady a všechny, co chtějí rozvíjet vlastní potenciál.

Seminář bude probíhat od 9 do 17 hodin 19. června v Nagano Park I, Office Center, U Nákladového nádraží 6/3146, Praha 3. Cena činí 1690,- bez DPH (včetně občerstvení).

Od 5.6. se s námi můžete začít rozcvičovat již na Facebooku: www.facebook.com/HumanGardenCZ  a v případě úspěchu získat na seminář 10% slevu!

Kompletní program najdete zde.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..