Mobilní aplikace vás upozorní na otevření gatů

Britská letecká společnost British Airways představila mobilní aplikaci, která nově cestující upozorňuje na otevření gatů a možnosti nástupu do letadla. Cestující tak mohou v klidu relaxovat, pracovat nebo naplno vychutnávat londýnské letištní salonky a aplikace British Airways je upozorní ve chvíli, kdy je jejich let připraven k nástupu. Aplikace funguje na terminálech 3 a 5 na londýnském letišti Heathrow.

Zdroj: British Airways

Zdroj: British Airways

Svůj letový status lze jednoduše sledovat přes notifikační centrum mobilní aplikace letecké společnosti a být tak neustále v obraze. Navíc posílá uživatelům heslo pro Wi-Fi, když vstupují do letištního salonku. British Airways je také první britskou aerolinkou využívající technologii iBeacon, která zjišťuje vaši polohu a na základě té vám upozornění zasílá.

Aplikace British Airways pro iPhone je v současné době nejlépe hodnocená a nejstahovanější letištní aplikace. Od jejího uvedení na trh si ji stáhly již více než 4 miliony zákazníků. Stejně jako pro iPhone je aplikace k dispozici pro Android, Windows Phone, BlackBerry a také na Amazon Appstore.

lp

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..