MELTS bude v Kataru, potvrdilo české hosted buyers

Organizátoři veletrhu MELTS, Middle East Luxury Travel Show, potvrdili účast českých hosted buyers.  Zároveň oznámili změnu termínu a místa konání. Čtyřdenní luxusní veletrh potrvá od 16. do 19. února 2014 v katarském hlavním městě Dauhá.

Foto: MELTS

Foto: MELTS

Oznámení o novém místě konání MELTS zvedlo vlnu zájmu od hosted buyers z celého světa. „Jsou nadšeni, protože mohou poznat kouzlo Kataru z první ruky,“ uvedla pro TTG Alexandra North, managing director SerenEMC. Katar má velký potenciál v oblasti obchodních setkávání, sportu a cestovního ruchu.

Pokud váháte, jestli přijet na MELTS, stále máte možnost přihlásit se jako hosted buyers. Společně s pořadateli akce vybíráme deset nákupčích za Českou republiku, kteří budou mít hrazené letenky z Prahy, kompletní program i ubytování v Dauhá. Stále je ještě několik míst volných. Přihlásit se můžete na ­amara.­zemplinerova@ttg.cz.

TTG Czech jako mediální partner veletrhu MELTS přiveze na akci kromě hosted buyers také propagační brožury MICE a TTG Luxury, které představují českou nabídku a kulturní zajímavosti.

Více informací o veletrhu najdete na: www.meltshow.com.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..