MICEZprávy

Meeting & Incentive Forum Europe Autumn 2016: Odborníci z oblasti MICE zavítají do Prahy

Více než 350 špičkových profesionálů z oboru MICE z celého světa se příští rok ve dnech 26. – 30. září sejde na M&I Forum Europe Autumn 2016 v Praze. Během 4 dnů se zde uskuteční přes 4 000 osobních setkání kvalifikovaných nákupčích s dodavateli konferenčních služeb z Evropy a z celého světa. Partnery fóra budou kromě Prague Convention Bureau i místní destinační společnosti.

Foto: www.mi-forums.com
Foto: www.mi-forums.com

Přední evropští odborníci z oboru MICE tak budou mít příležitost seznámit se s novými a dosud neobjevenými přednostmi Prahy. Vedle kulturního a historického charakteru, si Praha buduje image moderního a dynamického města s řadou skvělých multifunkčních prostorů a předních hotelů.

“M&I Fórum se do Prahy vrací po 6 letech. Tentokrát se česká metropole opět ukáže v  novém světle. Praha je dynamickým městem a její historické dědictví a moderní tvář s množstvím architektonických stylů ocení nejen noví návštěvníci, ale také ti, kteří se do města vracejí. Tradiční historické prostory, které jsou neoddělitelnou součástí města,  doplňují prostory nové, moderní a ať už má klient preference jakékoli, hlavním cílem je vždy nabídnout prvotřídní služby a vytvořit nezapomenutelný zážitek, který povede k naprosté spokojenosti zúčastněných. Naše krásné město je vhodné k pořádání jak velkých akcí s několikatisícovou účastí, tak i incentiv pro menší skupiny. Jsem si jistá, že pozitivní zkušenost delegátů otevře nové obchodní příležitosti a plně ubezpečí delegáty o tom, že destinace Praha jim může nabídnout víc, než očekávali.“ říká Lenka Jarošová, výkonná ředitelka Prague Convention Bureau. “Myslím, že účast na M&I Fóru v Praze je skvělou příležitostí vidět a zažít Prahu zblízka a kromě úspěšných obchodních jednání si zároveň užít skvělou zábavu.

M&I Fóra jsou odborné akce pořádané v předních světových kongresových destinacích. Nabízejí dodavatelům obchodních eventů příležitost setkávat se a rozvíjet vztahy s vybranými kvalifikovanými nákupčími, kteří disponují nemalými rozpočty. Fóra poskytují profesionální, efektivní a zábavnou platformu pro obchodní a networkingové schůzky s vysoce kvalifikovanými nákupčími. Dávají také světovým konferenčním destinacím prostor k představení svých nabídek a tak i k růstu jejich podílu na trhu mezinárodního cestovního ruchu. V roce 2016 se Praha jako hostitel M&I Fóra zařadí k známým metropolím jako Dubaj (UAE), Scottsdale (USA), Madrid (Španělsko) a Izmir (Turecko).

Richard Barnes, ředitel M&I Forums, dodává: „Praha v uplynulých letech výrazně investovala do kongresové infrastruktury, kterou rozhodně stojí za to prozkoumat zblízka. Je městem řady nových avantgardních hotelů a zajímavých prostorů – a právě ty chceme  našim delegátům představit a ukázat jim nové možnosti, které v roce 2016 Praha nabídne.“ Od roku 2009, kdy Praha M&I Fórum hostila naposledy, prošlo město výraznými změnami. Nabídka ubytovacích zařízení, především 4 a 5* hotelů, se významně rozrostla a síť MHD byla modernizována a rozšířena tak, aby lépe zpřístupnila návštěvníkům nejen konferenční prostory a historické památky, ale i město samotné. Prestižní mezinárodní technologické a vědecké instituce, které v Praze působí, lákají množství odborníků a akademiků z celého světa.

Nabídku svých služeb výrazně rozšířilo i Prague Convention Bureau mimo jiné o zajišťování rozsáhlého programu incentivní podpory, které poskytuje hlavní město Praha a rozvojem Ambassador programu pro asociační akce. Praha patří k městům schopným vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům kongresového průmyslu.

Více informací k pražskému M&I Forum Europe Autumn 2016 se dozvíte ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button