Mauricius odhalil novinky roku 2020

Turistická centrála Mauritius Tourism Promotion Authority (MTPA) ve spolupráci s firmou AVIAREPS uspořádala podzimní roadshow v zemích CEE regionu.

Foto: Joan Lamy, ředitelka MTPA

Jednou ze zastávek byla i Praha. Do luxusních prostor Hotelu Carlo IV Dedica Antology přijalo pozvání přes 80 zástupců cestovních kanceláří z Prahy a okolí. Nově jmenovaná ředitelka MTPA pro CEE region, paní Joan Lamy, během večera představila chystané novinky této luxusní a oblíbené destinace na rok 2020.

Roadshow se na pozvání MTPA zúčastnili i zástupci agentur Luxe Voyage, Ocean villas, Shanti Maurice, Promotour, Happy Planet, My holidays, Connection, Rudolf Reisen a leteckých společností Air Mauritius a Condor.

Agenti tak měli jedinečnou příležitost navázat osobní kontakty s jednotlivými partnery, seznámit se s jejich produkty a získat tak cenné tipy pro své zákazníky.

Na závěr večera proběhla tombola, kdy MTPA spolu s partnery odměnilo účastníky hodnotnými cenami.

Foto zleva: Martin Niklfeld – Air Mauritius, Lena Korolova – Happy Planet, Drahoslava Molnarová – Čedok, výherkyně hlavní ceny, Laurent Odillard – Shanti Maurice, Roberta Nagyova – Connection

 

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..