Matthijs Welle se stal novým ředitelem obchodu a marketingu The Emblem Hotel

Matthijs WelleVedení nejnovějšího pražského luxusního boutique hotelu, The Emblem Hotel, oznámilo, že novým ředitelem obchodu a marketingu se stal Matthijs Welle, který bude zodpovědný za domácí i mezinárodní obchod. Odpovídat bude přímo majitelům hotelu.

Jak uvádí oficiální tisková zpráva, Matthijs Welle (31) absolvoval v roce 2004 hotelovou školu v holandském Haagu. Velmi rychle získal místo v manažerském programu Fast Track hotelového řetězce Hilton, díky kterému byl nejdříve v roce 2004 vyslán do hotelu Waldorf Hilton v Londýně a poté v roce 2006 do hotelu Hilton Sandton v Johannesburgu. V roce 2006 se Matt připojil k týmu hotelů Hilton Prague, kde pokračoval ve svém vzdělávání v mnoha různých rolích, včetně oddělení jídla a nápojů, front office a rozvoje obchodu, než se v roce 2012 stal ředitelem obchodu pro východní Evropu a Rusko.

Matthijs se připojil k týmu hotelu The Emblem Hotel v květnu 2013 a byl velkou pomocí při realizaci mnoha novinek v hotelu, včetně účasti v týmu, který vytvořil nový hotelový software („Mews Systems”). Nyní byl pověřen tím, aby The Emblem Hotel provedl velmi náročným konkurenčním prostředím hotelového trhu v Praze jako ředitel obchodu a marketingu.

Matthijs je Holanďan a mluví holandsky, anglicky, německy a částečně česky. Ve svém volném čase rád navštěvuje posilovnu, cestuje a má rád jídlo. Je svobodný.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..