Martin Švehla novým generálním ředitelem hotelové sítě Pytloun Hotels

Česká hotelová síť Pytloun Hotels (PH), která v České republice v současné době provozuje osm hotelů, jmenovala Martina Švehlu (30) novým generálním ředitelem společnosti. Martin Švehla bude ve své nové funkci odpovídat za vedení, řízení a rozvoj týmů v rámci celé hotelové sítě Pytloun Hotels.

Martin Švehla pracuje v oboru hotelnictví přes 8 let. Do hotelové sítě PH nastoupil v dubnu 2017 a v posledním roce pracoval ve funkci general manager v Pytloun Boutique Hotel Prague, předtím působil jako general manager v Pytloun Grand Hotel Imperial v Liberci. Před svým nástupem do PH pracoval na různých manažerských a obchodních pozicích v hotelnictví, například jako revenue manager v Top Hotels Group, vyzkoušel si také roli ředitele a spolumajitele menšího hotelu Residence Vocelova nebo práci sales managera v Charles Bridge Residence & Old Town Residence Apartments. Martin Švehla má magisterský titul z Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase rád jezdí na motorce a cestuje, nejradši po jihovýchodní Asii.

„Před Martinem a jeho týmy je aktuálně spousta rozdělané práce. V současné době chystáme pro naše hosty v Pytloun Boutique Hotel Prague na Václavském náměstí otevření baru, který bude umístěn na jedné ze tří střešních teras, po jeho dokončení se chystáme na rozšíření kongresového centra v Pytloun Grand Hotelu Imperial v Liberci o další multifunkční sál pro 200 osob a rozšíření Luxury Mountain Spa v Pytloun Wellness Hotelu Harrachov o krytý bazén a venkovní saunu,“ říká ke jmenování Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě Pytloun Hotels.

V červenci má být otevřen nový apartmánový 4* Pytloun Flat Hotel v Liberci, což bude kompletně samoobslužný hotel se samoobslužným parkingem a recepcí, s možností snídaní na pokoj. Snídaně bude vypadat tak, že host najde v pokoji ledničku naplněnou snídaňovými surovinami v biokvalitě, případně surovinami i na večeři. Uvařit si ovšem musí host sám.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..