Zprávy

Markéta Wernerová povede Středočeskou centrálu cestovního ruchu

Novou ředitelkou Středočeské centrály cestovního ruchu se od 15. dubna stane Ing. Markéta Wernerová. Rozhodla o tom Rada Středočeského kraje.

Ing. Markéta Wernerová. Foto: www.vyznamneosobnosti.cz

Ing. Markéta Wernerová byla do funkce jmenována na základě výsledků výběrového řízení. Ve funkci ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu (SCCR) nahradí Mgr. Ivanu Jindřichovou, MPA, která dva měsíce tuto příspěvkovou organizaci kraje vedla po rezignaci PhDr. Nory Dolanské letos v únoru.

Markéta Wernerová má zkušenosti ze soukromé i veřejné sféry. Působila také ve funkci jednatelky Karlovarských bahenních lázní, spol. s r. o. a v komisi Rady města Karlovy Vary pro lázeňství a cestovní ruch. Další zkušenosti získala z práce v Podvýboru pro cestovní ruch Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, jehož členkou byla v letech 2016–2017.

Středočeská centrála cestovního ruchu má na starosti marketing a propagaci středních Čech v oblasti cestovního ruchu. Jejím cílem je zvýšení turistického potenciálu kraje a přilákání návštěvníků jak z řad domácí, tak i zahraniční klientely na vícedenní pobyty.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button